SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
//ee to ja wczorja siedziałem u kolegi na placu i robiliśmy grilla i nagle z lasu do ogrodzenia podeszła jakaś czarna postać i bełkoczacym głosem 'jak ja mam tu przejść?'

No, niewiele brakowało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kieszko Alfy są fajne dopóki sie światło mijania nie przepali i trzeba zaróweczke wymienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong w stylu mojego ojca też ;) zawsze jak coś marudze to on na koniec "i tak cię kocham"

a co do uk to chciałabym w grudniu, ale zobaczę jeszcze. czy mnie koleżanka przygarnie na te 2-3 dni :)

kieszko no ale w sumie chyba się dobrze nie bawiłam. wiem, że się odłączyłam od koleżanek, bo one poszły do klubu, w którym tak światła dawały po oczach i tak strasznie migały (a ja po %), że myślałam, że się zrzygam od samego bycia tam. więc wyszłam i zmieniłam klub, potem znów zmieniłam, potem znów, a potem subway i mc :]

Zmieniony przez - miaow w dniu 2011-09-18 12:15:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
gruszka

to akurat dobrze pamietam,bo siedzialem kolo niej i gadalismy po za tym tanczylismy chyba

wydaje mi sie ze moja glowa to kolo od samochodu

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2011-09-18 12:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No ale widzisz, pojadłaś sobie kanapeczki, loda, dałaś bezdomnemu, powiedziałaś komuś 'spyerdalaj', czyli nocka udana

rakhu, ja ostatnio wymieniałem żarówkę w Alfie 33 kumpla i nie sprawiło mi to większych problemów poza tym, że był jeszcze z tyłu klosza kondon (słownie gumowy kondon), którego później nie umiałem poprawnie założyć, bo to miękkie i mało miejsca było pomiędzy dostępem do lampy a filtrem powietrza bodajże (teraz już nie pamiętam).

Wymieniałem i z przodu i z tyłu, no i jak mówie przód jednak trochę bardziej wkurzający ale nie było źle. Zdecydowanie bardziej mi w tym aucie przeszkadza to, że jest stosunkowo wąskie i wysokie i ma chvjowe zawieszenie. Przecież na zakrętach to to pływa nie jedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kieszko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W niektórych modelach pół przodu zdjąc trzeba żeby sie dostać do żarówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Siema. Hubert trenujesz MT w Puncherze?

Trenowałem w latach 2006-2009
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nie wiem w co sie ubrac na wyjazd

Zapewne nie będę oryginalna, jeśli zaproponuję spódnicę ołówkową, w kolorze np. zielonym + nieco obcisłą bluzkę koszulową w kolorze czerwonym? Do tego oczywiście obcasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo wczoraj na zawody organizowane przez klub w którym trenuje wpadli ekipa, każdy wyżylony i wyciety koks , dobrze walczyli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium