SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Dzięki

Obli zdaję sobie sprawę z tego, że mam szczęście z jakością skóry - przy takiej nadwadze jaką sobie zaserwowałam to rzeczywiście duży fart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
niezła jesteś z tą wagą
brawo cały czas i ciągle
co to za stanik na ostatnim zdjęciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Arkona - stanik Freya Erin Mój ulubiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
"Osz ty w życiu jedyna..." Ładne Ci Krewetka podsumowanie zrobiła. Się piękna talia wyłoniła!aż mi się rym włączył z zachwytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Fajnie dajesz, dajesz... ale teraz to chyba jakiś odpoczynek wreszcie zasłużony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
oj tam odpoczynek Miałam tydzień rege po konkursie i wystarczająco siła spadła Pomacham trochę jeszcze żelastwem, jeśli by się udało zakwalifikować do kijowo-marchewkowego konkursu to przed nim zrobię sobie parę dni offa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Aineko gratuluję ukończenia kolejnego wyzwania

Efekty widać, chudniesz bardzo ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
dzięki Jagoda

Dziś DNT, musiałam pozałatwiać ważne sprawy rano, więc mam przymusowy odpoczynek.
Coś mnie w lędźwiach zaczyna pobolewać, z jednej strony tylko, nie wiem czy se coś szarpnęłam na treningu czy ki diabeł Mam nadzieję, że przejdzie.

Miska



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
alez pieknie

jaka talia sie wylania i ten znikajacy brzuch supppper!!

a wage to moze kup jakas inna

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
anister - sęk w tym, że mnie żadna waga nie kocha
Ale serio, ciekawa jestem czy ona w końcu kiedyś ruszy czy już zawsze będę te 95 kilo ważyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA na forum.CHCE SCHUDNAC 10 KG !

Następny temat

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

WHEY premium