SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
No też tak myślę, że zejdą, nie dam się
Poświąteczne bonusy bardzo nieznaczne na szczęście, ale jeszcze jutro sylwester do przetrwania

Krewetko - zayebisty avatar

Kupiłam dziś nową skakankę, full profeszynal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
oo, mówisz? Chyba też spróbuję
Tylko muszę plecy wyleczyć, bo dziś nie mogłam z łóżka wstać
I nie mogę się doczekać wytrzymki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Dzisiejsza miska

1900 kcal, 150/85/130






I trening dzisiejszy:

10 min bieżnia

Przysiad miał być bez obciążenia, ale jako rasowa blondynka zrozumiałam, że bez obciążenia znaczy ze samą sztangą I zrobiłam de facto z obciążeniem, łatwo nie było, ale chyba wszystko poprawnie, bo poinstruował mnie "prawdziwy" trener, nie Ci pseudo trenerzy, którzy na co dzień ustawiają tylko rowerki i o ciężarach mają małe pojęcie niestety









Zmieniony przez - aineko w dniu 2012-01-02 14:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
no no pięknie :D przyjemnie wygląda ten trening :)
wyciskanie na ławeczce poziomej to waga gryfu czy sztangielek?
ja wyciskam z klaty na siedząco sztangę, a daję radę max 17,5, ale ostatnio już robię nawet wszystkie powtórzenia w seriach więc chyba czas na zwiększenie ciężaru :D
a a wyciskaniu sztangielek czemu wzięłaś najpierw cięższe? tak trzeba?
a ten gryf to nie był olimpijski 20kg? chyba nie ma po 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
wyciskanie to waga samego gryfu
A na wyciskaniu sztangielek się zwyczajnie przeliczyłam Na skosie wyciskałam po 7,5 kilo, ale dziś mnie niemoc złapała i nie dałam rady dociągnąć, więc zmniejszyłam obciążenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
Mnie chodzi o to że z tego co mi wiadomo to gryfy mają po 10 i 20, a nie 25 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
no wiem wiem, ale pytałaś też czemu najpierw większy ciężar a potem mniejszy
A co do gryfu to tak mi powiedział trener - że to 25 kg, ale nie mam pewności, bo Ci trenerzy to tacy kumaci,że hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
licz to jako 20 może
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA na forum.CHCE SCHUDNAC 10 KG !

Następny temat

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

WHEY premium