SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie, przyśle ci inna diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
ok, dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Trening od Krewety skopiowany, wygląda kozacko Chyba się zasapię na tych orbitrekach

Iza, będę bardzo wdzięczna jeśli uda Ci się jakieś wytyczne dietowe podesłać.
Idę w tym tygodniu na nową siłownię (znowu), bo jednak mała "karkowa" pakernia ma trochę starawy i niepełny sprzęt - np. z aerobowych jest tylko jedna bieżnia i dwa rowerki. Nie ma orbiego, nie ma wioślarza. Ale mam już na oku inną siłkę, wygląda na zdjęciach całkiem spoko, zrobię rozeznanie czy jest to co trzeba, pod kątem też sylwetkowego treningu

Także jak dobrze pójdzie to jutro nowy trening zaczynam.

Zmieniony przez - aineko w dniu 2013-01-02 15:00:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
o kurna, nawet widzę masz adekwatny avatar
No to już się boję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aneiko poczekaj, juz dzisiaj chyba nie dam rady dietuj jak dietowałas pare dni we wtę czy we wtę niczego nei zmieni. Jutro postaram sie podesłac, ale ostrzegam, ze bedzie mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
nosz kurna, miałam nadzieję, że jednak coś pojem To ja Cię nie poganiam w takim razie, przez te parę ostatnich dni się najem na zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
czy ktoś by mógł mnie kopnąć w zad? To może bym się na siłkę doczłapała... Masakra, jak mnie kilka wolnych dni wybiło z rytmu - nie umiem wstać jak człowiek rano, jakimś cudem wyłączam budzik i śpię dalej. Uh, w poniedziałek jak nie pójdę to będę głupi wieprz, o.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Ja Cie kopie i sie tesz
Bylam obczaic silownie dzis i niby fajnie, ale kolesie na mnie paczeli dziwnie, a jeszcze nie zaczelam cwiczyc

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2013-01-04 17:36:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
o, wiedziałam, że na Cię to można liczyć
Ty się kolesiami nie przejmuj, jak zaczniesz ćwiczyć to szacun będziesz miała i poważanie wśród koksów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA na forum.CHCE SCHUDNAC 10 KG !

Następny temat

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

WHEY premium