SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
shrimp2,
a goudę można? oczywiście nie w ilościach przemysłowych, takie tam 20g na dzień ewentualnie
zdarzało mi się, od razu przyznam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Na sportowej, czyli zdrowej dla organizmu, sery (prawdziwe, a nie wyrób seropodobny) można. Na sportowej prowadzonej pod kątem dużej redukcji miska ma być kryształowa. Nabiał ogólnie wielu ludziom miesza w redukcji, dlatego moderatorki wcale nierzadko obserwując daną laskę na kilka tygodni wyłączają jej cały nabiał, wliczając w to także domowe jogurty. Z mlekiem jak widzicie też nie szalejemy, ja mocno ze sobą walczę żeby nie pić latte, tylko lekko zabielaną A z serami żółtymi jest jeszcze dodatkowa sprawa, że one po prostu - jak mawia frau Martucca - przypominają zwykłe dziabry, a nie nabiał. Doniesienia Państwowej Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Spożywczych są przeróżne co do procentów (nieraz nawet, że 30% to podróbki i produkty seropodobne, co koło sera nie leżały) ale ogólnie nie napawają optymizmem i wiarą, że w sklepie za rozsądne pieniądze dostaniemy wartościowy produkt z wartościowym białkiem i tłuszczem. Dlatego jak chcecie odmiany od domowych wędlin, to owszem, ale niech to będzie 1) prawdziwy, dobry ser, najlepiej certyfikowany, opisany ile dojrzewa... 2) niech to będzie dodatek smakowy do dania, a nie podstawa 3) niech to będzie raz na kilka dni, a nie codziennie (dlatego napisałam, bo aineko miała i wczoraj i dzisiaj w planie, więc stwierdziłam, że dobrze jakby Jej nie weszło w krew).

Jedno z wielu doniesień o wynikach inspekcji:
http://m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,10487403,Sprawdz__co_jesz__zolte_podrobki_serow.html
i inne:
http://www.google.pl/search?q=jakość serów żółtych&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a#sclient=psy-ab&hl=pl&client=firefox-a&hs=Ri7&rls=org.mozilla:pl:official&source=hp&q=inspekcja handlowa jakość serów żółtych&pbx=1&oq=inspekcja handlowa jakość serów żółtych&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=53421l56784l0l57047l21l17l1l0l0l16l722l6625l2-1.9.3.2.1l17l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=1b6f5bad7d3d4e6a&biw=1280&bih=862 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
to straszne
ale nie jadam sera na ogół, raz na dwa tygodnie może
mleka wypijam kubek do odżywki i na razie nie będę tego zmieniała
z wodą nie przechodzi mi przez gardło.
shrimp2, dzięki za obszerne informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
dobra, wywalam sery, nie ma co się przyzwyczajać do goowna
Wędlinka ze schabu mi baardzo pasuje, opatentowałam fajną marynatę i wychodzi soczysta i nie sucha.
Nabiał będę się starała tylko na noc ewentualnie, resztę wywalam. No i mleko z wheyem po treningu, bo na wodzie jest bleee Ale jak trzeba będzie to i na wodę się przerzucę.

Dzięki shrimp za uświadomienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Mnie odżywka na wodzie też nie wchodzi ale z truskawą mrożoną jest już ok. A z truskawą, owsianymi, migdałami i np. lnem mielonym to wogóle deserek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
azzi - odżywka z truskawką mrożoną jest miodzio Tylko ciężko coś takiego brać ze sobą, bo mam wrażenie, że się taka ciapa zrobi jak truskawki się rozmrożą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja rozmrażam truskawki i mieszam w blenderze z odżywką. Potem wstrząsnąć i jest git. Ewentualnie dodać żelatyny i coś a'la serniczek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
micha na jutro

Rozkład: 1900 kcal, BTW - 150/85/130

Warzywa: szpinak, kapusta kiszona, pomidory
Woda, herbata, ok. 1,5 l.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
jutrzejsza miska

Rozkład: 1900 kcal, BTW 150/85/130

Warzywa: pomidory, cebula, kapusta kiszona, kurki (grzyby wliczamy do warzyw?)
Napoje: woda, herbata 1,5 l.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
grzybów nie liczymy w bilansie, więc chyba do warzyw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA na forum.CHCE SCHUDNAC 10 KG !

Następny temat

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

WHEY premium