SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Dzisiaj trening deczko skrócony, miało być 50 minut i 10 wznosów, ale przez moją sklerozę chroniczną (nie wzięłam skarpetek i biegałam w samych trampkach) obtarłam sobie stopę i wytrzymałam tylko 40 minut (w tym 3 wznosy). Mam nadzieję, że mi się to jakoś zagoi do jutra, żebym mogła normalnie się ruszać

Miska podobna jak wczoraj, bez płatków owsianych, tylko ryż brązowy.
Odkryłam, że ugotowany ryż można zmielić na papkę, dodać jajko i też fajne placki wychodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Trening dzisiejszy






Popijam wywar ze szczurzych skór Całkiem dobre w smaku, ale ja generalnie lubię grzyby tzn szczury

Wieczorem będzie dodatkowo trening brzuchowy


Zmieniony przez - aineko w dniu 2013-02-07 10:52:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Przyszłam się wyspowiadać

W piątek i sobotę DNT z powodu @ i bólu brzucha.
Robię tylko brzuszki wieczorem w domu, ale w poniedziałek idę już normalnie na trening.

Miska trzymana, trochę mi głodno Ale muszę dać radę, bo w końcu coś się trochę ruszyło w pomiarach mimo @, mam nadzieję, że to co spadło nie wróci za kilka dni



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
To pewnie te szczurze skóry
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ja też trzymam kciuki oby tak dalej

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Dzięki kobitki

Wieczorne brzuchy zaliczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Dziś zaczynam tydzień szósty treningów pod znakiem wioślarza

Miała być rozgrzewka 15 minut na orbim, ale nie dałam rady - zrobiłam 5 minut orbi na programie 6 (5-6 km/h) i 10 minut na bieżni prędkość 6 km/h.
Potem 3x 1/1 min wioślarz. Dopiero jak skończyłam to się kapnęłam, że można sobie przestawić tryb na wyświetlaczu, żeby pokazywał w watach, wyszło mi średnio 80 wat. Jak wiosłowałam to pokazywało mi się maks 35 s/h (nie bardzo wiem jak to rozszyfrować jeszcze ).

Przyznam szczerze, że nawet mi się ten wioślarz podoba
Na pewno bardziej niż orbi

Miska
ryż brązowy, maliny, jaja, indyk, łosoś, warzywa, szczurze skóry
cynamon, kozieradka, siemię lniane


Wieczorem będą jeszcze brzuszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rozszyfruje ci : ciągniesz rekami zamiast pchac nogami, ot co
zadanie na nastepny raz pasz zaczynac ruch z nóg jak njsilniej mozesz a reszta odchylenie ciała i pociagnięcie rekami to juz dasza część, nogi przede wszytskim
I nie spiesz sie 28s/m to max jaki powinnaś w tej chwili mięc a Waty spokojnie powyzej 120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA na forum.CHCE SCHUDNAC 10 KG !

Następny temat

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

WHEY premium