SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Anarkali, ale po co? Póki co chudnę tak jak jem, to nie ma chyba co ruszać :) Zostawię testy i cięcia na potem
Owoce trzymają mnie z dala od głodu słodyczowego.
Zobaczymy jak będzie po piątkowych pomiarach - stuknie równo dwa miesiące na sfd, to i czas na zmiany może to będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
No to trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Sprawdź u mnie na str. 54 wkleiłam zdjęcie jak miałam na bark (drugie klejenie na s. 58). Dałam też linki wtedy i potem Martucca pisała że miała klejone lędźwie i Jej te taśmy pomogły, a mi znajoma mówiła, że jej siostrzeniec czy bratanek miał klejone plecki właśnie. Mi na bark na pewno nie zaszkodziły, czy pomogły to nie dam głowy, bo miałam i zabiegi, ale minęło jak ręką odjął. U nas na siłowni dwóch trenerów też się kleiło i mówili, że czuli poprawę. Czasem siatkarze i inni sportowcy w TV są poklejeni. Ogólnie niedrogie, możesz spróbować.
Ale żeby nie było tak różowo, to jak kleiłam piętę to nic nie zdziałało, a ortopeda stwierdził, że ogólnie są to zabobony i szamaństwo Ale prawie to samo powiedział na siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
shrimp dzięki, zaraz oblukam u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Jakiś niedoczas mnie złapał, ale już jestem z powrotem
Miska cały czas czysta, łikendowo trochę uboższa, bo późno wstałam

Rozpiska na jutro

1900 kcal, 150/85/130
tran, warzywa: kapusta, ogórki kiszone, podgrzybki
woda: ok 2 l. + herbata



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Wrzucam dzisiejszy trening.

Przed treningiem 10 min bieżni, po treningu rozciąganie.




I pomiary z piątku Wzrost w biuście mnie akurat nie martwi






Zmieniony przez - aineko w dniu 2012-01-09 13:38:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Micha na dzisiaj

1900 kcal, BTW 150/85/130

warzywa: ogórki kiszone, papryka, kapusta kiszona,
woda: ok 1 l, plus herbata



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Jutrzejsza miska. Średnio mi się podoba, będę chyba jeszcze modyfikować.
Do miski warzywa - głównie kapusta kiszona, do picia woda ok. 2 l. i herbata.

rozkład: 1900, 150/85/130



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Dzisiejszy trening

Planków daję radę na razie jedną serię - bo po tej aerobowej skakance między ćwiczeniami zdycham I te planki żałośnie krótkie

Muszę kondycję poprawić, ciągle czekam aż mi plecy wydobrzeją, żeby Krewetkową wytrzymkę zacząć. Może w sobotę spróbuję
I chyba się zataśmuję jednak na te plecy, wczaiłam gabinet niedaleko pracy, może coś pomoże na te nieszczęsne lędźwie.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
aa, i jeszcze pytanie mam odnośnie przysiadu sumo - robię go póki co bez obciążenia, ale zastanawiam się czy nie powinnam zarzucić sztangi na plecy jednak? Czy najpierw poćwiczyć technikę bez sztangi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA na forum.CHCE SCHUDNAC 10 KG !

Następny temat

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

WHEY premium