SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
aineko
niech spada jak najdłużej, bo ja już się boję zastojów, tylko czekam jak mnie zaatakują

nie martw sie na zapas
1. jestes na poczatku drogi
2. masz z czego ciac w razie czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
właśnie, nie kracz dziewczę
u mnie dziś też spadki
znaczy, kontynuuję listę słodkich wyrzeczeń

Zmieniony przez - Anarkali w dniu 2011-11-26 11:00:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
leah

nie martw sie na zapas
1. jestes na poczatku drogi
2. masz z czego ciac w razie czego



ano wiem wiem ;)

Anarkali - super, zakładaj dziennik i chwal się spadkami

Zmieniony przez - aineko w dniu 2011-11-26 11:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
aineko
Anarkali u Ciebie też ładnie idzie Załóż dziennik, w końcu będzie podgląd, bo dalej nie wiem czym machasz i co jesz

nie wiem nie wiem
zauważyłam że na forum niespecjalnie się pochwala kurę, a ja kury jem dużo i nie chcę czytać, że kura be bo hormony, wiem o tym, ale nie stać mnie na nie wiadomo jakie mięcho
to tyle, biję się z myślami, no ale też zdjęć mi się nie chce robić, bo mi się nie chce do zdjęć oporządzać
mam lenia ostatnio, dobrze że nie do siłowni i do diety, ale ogólnie to mnie dopadł niechciej listopadowo- grudniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Anarkali, jak lubisz mięso to wołowe czy wieprzowe nie jest wcale droższe. Przynajmniej u mnie. Poza tym fajnie jest dostawać indywidualne, dostosowane tylko do siebie porady od osób, które się znają i którym zależy by pomóc. Też miałam wątpliwości ale nie żałuję założenia dziennika.
Aineko, piękne spadki! Ja uwielbiam pomiary, bo na "oko" to u siebie zmian nie widzę i w sumie tylko one dodaję mi otuchy. Pół cm tam, centymetr tu i od razu lepiej się czuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
azzi dzięki, spadek cm poprawia niesamowicie samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
azzi
Anarkali, jak lubisz mięso to wołowe czy wieprzowe nie jest wcale droższe. Przynajmniej u mnie. Poza tym fajnie jest dostawać indywidualne, dostosowane tylko do siebie porady od osób, które się znają i którym zależy by pomóc. Też miałam wątpliwości ale nie żałuję założenia dziennika.

nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie wołowina jest sporo droższa. Jednak dawno się temu nie przyglądałam i chyba za Twoją sprawą przyjrzę się uważniej i może jakoś zainwestuję, chociażby w indyka
wieprzowiny raczej nie jadam bo za tłusta, a chudej nie lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
A czytałaś https://www.sfd.pl/-t752315.html? To trochę zmienia postać rzeczy...
Przepraszam Aineko za spam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
Czytałam
W takim razie misja na ten tydzień- rozejrzeć się za alternatywą dla kury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
azzi, spamuj do woli, przynajmniej coś się dzieje w wątku :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA na forum.CHCE SCHUDNAC 10 KG !

Następny temat

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

WHEY premium