SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
mis, spoko loko, to działamy Rano się zważyłam dziś - chyba ze 2 kilo więcej niż w niedziele Nie wiem czemu tak łapię.
Ale dałam se dziś popalić na treningu, kurvvy leciały co chwilę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Trening dzisiejszy:

1. Thrusters 8x 20, 22.5 kg, 6x 25 kg (zeszłam ciut z ciężaru, ale więcej powtórzeń i porządniej technicznie)
2. Wypady 8 kg x 8/8/6 na każdą nogę (wcześniej o zgrozo robiłam połowę - czyli 8-10 obiema nogami )
3. Wiosło hantelką 10 kg x 3x 10 (+ 1kg)
4. Wznosy bokiem 4 kg x 8/8/6 (jezu, moje łapy!)
5. Wznosy bokiem z opadu 3 kg x 8x 3
6. Brzuszki odwrotne 1x 10 (miały być 3 serie, ale już nie miałam siły, a i czasu trochę zbrakło)

Ogólnie się zmasakrowałam, mimo, że ciężary mniejsze trochę niż poprzednio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
fajna silke masz ze tak sobie mozesz pocurwic , u mnie to cisza-nikt sie nie odzywa, a najczesciej to nikogo nie ma, i nie wyzywam a tylko zaciskam zeby.. za to ostatnio w domu dalam pokaz wlasnych mozliwosci i mi moze nie ulatwilo to zadania ale lepiej mi bylo

jak tam choresterol-monitorujesz, czy czekasz troche zeby powtorzyc badania?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
anister, na siłce u mnie zazwyczaj jakaś muzyka, więc można se bluzgiem rzucić
A do tego dziś rano prawie nikogo nie było, bo babki zazwyczaj mają rytm poniedziałek/środa/piątek, więc wtorki, czwartki i soboty są luzy

Cholesterol właśnie muszę zbadać znowu, bo już czas, ciekawa jestem czy coś spadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no powinno bo juz troche jesz suple i zdrowo (kupilas jakas herbatke ziolowa?), choc z doswiadczenia wiem ze to kaprysna bestia i u mnie wyniki teraz (po 8miu miesiacach) sa juz lepsze, ale troche to trwalo

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
herbatki nie kupowałam żadnej, miałam steroleę i husk psyllium polecone przez Martuccę
Jutro może mi się uda podskoczyć do luxmedu to zrobię badania.

Micha dzisiejsza



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
SIę nie martw tym, co będzie po podsumowaniu. Coś się wymyśli

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
No to gicior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no Martucca mi polecila herbatke oprocz sterolei i huska-dlatego pytam

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Achhh... Cholesterol Czekam na wyniki w takim razie. Podnieca mnie to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA na forum.CHCE SCHUDNAC 10 KG !

Następny temat

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

WHEY premium