SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
anister Mam nadzieję, że aż tak długo się nie będę redukować

hasarapasa - dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wreszcie, ciebie trzeba cisnąc jak cytryne.
rozkład rozumiem BWT? nawet mozesz 30/20/50% dać sobie ale sprawdz to co ty robiłas i zobaczmy czy to ci będzi epasowac, cos trzeba będzie dla ciebie ustalic jako diete podstawowa i nawyrazniej na całe zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Krewetko padłam

Izuś, tak o BWT mi chodziło, węgli najmniej
Szczerze mówiąc to mi jest w sumie nieźle na LC, chętnie bym dalej ciągnęła, tylko nie wiem czy podczas konkursu będę miała siłę bez węgli Chociaż patrząc na ostatnie treningi to chyba nie powinno być źle Albo może jakaś rotacja węglami w DNT...

Zdjęcia sobie cyknęłam porównawcze z tego okresu przygotowawczego, nie widać tak bardzo na zdjęciach, ale w realu nawet ja widzę, że brzuch mniejszy i nogi schudły, uda i łydka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fajnie.. no to si eprzyzwyczajaj, bo wyglada na to ze tak jak małej -mi LCjest tobie pisany jako dieta na zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Super ci poszło to przygotowanie, gratulacje !
Ja mam tak samo, jak patrze w lustro i po ciuchach to widzę że jest lepiej, ale jak cyknę zdjęcie to już nie widać tego efektu. Wyślij Izie ona zawsze fachowym okiem wypatrzy zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Iza, zaczynam się do tej myśli w takim razie przyzwyczajać, choć szkoda będzie owoców i ryżyku
I jeszcze ja Cię bardzo przepraszam za zdrobnienie, Krewetka mnie uświadomiła, że ciskasz gromami na zdrobnienia Więcej nie będę

reziolki - mnie się w pierwszej chwili na zdjęciach nawet wydawało, że jest gorzej
Ale nie jest tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Krewetko, podzielę się z Tobą, nie smutaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWA na forum.CHCE SCHUDNAC 10 KG !

Następny temat

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

WHEY premium