SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 289304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 104 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8416
Weekendowe wypady na rower to co jak nie aeroby ? Uderz w lekki rekomp bo faktycznie mało jedzenia już. Jak hormony ? libido ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dobre pytanie seanmils.
Robiłeś w ogóle w czasie redu badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Nie robiłem żadnych badań, ale chyba będzie trzeba. Libido jak najbardziej w porządku choć wydaje mi się że ' bywało lepiej ' . W przyszłym tyg wybiore się na badanie krwi, choć to się wiąże z całym dniem wolnym bo panicznie się tego boje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Dzisiaj bardzo udany dzień, wyjazd na rower zaliczony. Nie daleko, teren 5km przez góry a później ~25km raczej prostki. W sumie 1,5h jechałem w przyzwoitym tempie. Dieta też trzymana ;) Wpadł sandacz od wczoraj bo nie mogłem się oprzeć hehe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Ostatni tydzień redukcji, przemyślałem temat i pora brać się za ten revers. Tylko nie wiem o ile podbić kcal ? Chciał bym ruszyć z pułapu 180g białka, 100g węglowodanów, 35g tłuszczy. W sumie około 1400kcal. Obecnie jem bardzo podobnie choć nie przykładam większej uwagi do poziomu węglowodanów i białka. Myślę że co tydzień będę podbijał węgle o ok. 20g i tłuszcz o 5g. Co powiecie na takie rozwiązanie ? Pociągnę revers do pułapu 2400-2500kcal i potem się zobaczy. Póki co wpiska z dzisiaj :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Dieta z dzisiaj :
Ten tydzień jest pokręcony, w poniedziałek miałem wyjazd, wróciłem w środę. Z dietą lipa bo raczej nie dojadałem niż jadłem za dużo. Ratowałem się batonami proteinowymi ale pewnie i tak pon/wto wpadło około 1000kcal. Dzisiaj trochę wiecej czasu i micha trzymana jak na leży. Ten tydzień ma chcą czy nie off'u od treningów bo pracy dużo. Od przyszłego tyg ruszam z reversem, jak znajdę chwilkę to wrzucę wam trening i dietę do oceny. Co do treningu to będę chciał fbw 5 x 5, prosty ale na większych ciężarach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Panowie, pracuję nad dietą bo od przyszłego tyg planuję rozpocząć ten revers. Boje się że mnie podleje, ale dalej tak ciągnąć nie mogę :)
Węgle będę podbijał o 15g co tydzień, a co do tłuszczy, to nie chce przekroczyć 1g/kg mc dlatego podbiję tylko o 10g ( co tydzień 5g przez dwa tyg). Mam jeszcze jedno pytanie, czy w obecnym stanie mogę robić cheaty np: co 14dni ? Czy lepiej odpuścić ? ( Nie mówcie że to zależy czy tego psycha tego potrzebuje bo ta redukcja ciągnie się od 11miesięcy a nie zgrzeszyłem ani razy przez ten czas No dobra raz w swoje urodziny 20 zjadłem kawałek tortu czekoladowe lecz nie wiem czy to spowodowane długą przerwą od cukru i tłuszczy ale tak siadło mi na żołądku że wyszło szybciej niż weszło.)


Pierwszy tyg wyglądał by następująco :

B/T/WW (głównie z warzyw)
180g/60g/100g





Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-08-27 22:37:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
15g węgli ? Dodawaj po 25g. Na starcie dodaj nawet te 300 kcal więcej z węgli i fatu, ale aktywności nie zmieniaj. Nic Cię nie zaleje, nie bój się. Zalałoby Cię gdybyś nagle 3000 kalorii zaczął jeść. Jest też opcja o której pisał Faftaq - dowalić ileś tam kalorii zbliżonych do CPM, a potem dodawać powoli. W tydzień nie schudłeś tak i w tydzień nie przytyjesz dodając tak małe kalorie.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ja juz z dwa-trzy tygodnie jestem na wyższych kcal - dużo wyższych. Nic sie nie dzieje, a miski nie trzymam idealnie. Wiec bawienie sie w +15g węgli to tak jakbyś błąd statystyczny próbował skorygować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Koniec redukcji - Podsumowanie

Jako że kończę redukcję, wypadało by zrobić małe podsumowanie i rachunek sumienia. Dostałem nauczkę, z perspektywy czasu dopiero widzę jak mocno byłem otyły. Wcześniej tłumaczyłem to sobie genami i chińską rozmiarówką (a jak wiadomo chińczycy sa mali). Całe szczęscie komisja wojskowa dała mi mocno do myślenia. Stanąłem na wadze i pokazało 116kg - dostał jaką tam słabą grupę z powodu otyłości III stopnia. Trwało trochę czasu zanim zrozumiałem że tak dalej nie mogę. Osiągnąłem punkt krytyczny moja waga wskazywała już 119.7kg a to już jest gruba przesada. Później dzięki waszym wskazówką pozmieniałam nawyki żywieniowe oraz wprowadziłem aktywny tryb życia. Nauczyłem się że żywienie to podstawa sukcesu bo zdarzały się okresy bez treningów lecz z trzymaną michą a waga leciała w dół. Dobra dosyć tego pisania, zobaczcie teraz na wymiary i fotki. Pozdrawiam i dzięki za wsparcie !
PS: Proszę moderatora o zmianę tematu na : Mosto redukcja pods. str 19

Czas trwania redukcji : ~12 miesięcy

Wymiary(przed i po) :
Waga : 115kg / 69.5kg (-45.5kg)
Ob. pasa: 125cm / 83cm (-42cm)
Ob. uda: 74cm / 55cm (-19cm)
Ob. Łydka: 47cm / 39cm (-8cm)
Ob.Ramię: 40cm / 33cm (-7cm)

Fotki :















Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-08-28 09:04:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium