SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****Klata, barki ,biceps , plecy no bo nogi sa dla dzieci****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173615

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Takie sa moje obserwacje... Oby byly mylne, ale nie wierze, ze w ciagu kilku miechow twoje poglady zmienily sie o 180*...


Brawo Georgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11813
Odkad poznalem 4 zasady hst wiem ze podazam dobra droga

"Bez odzywek byłbym nikim"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
adzik zapomniałem odpisac moje studia to Ochrona Środowiska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
georgu

Nie musi cie to przekonywac, ciebie jak sam napisales przekonal kilob, a raczej to co napisal, tylko jak przychodzi co do czego z argumentacja na temat Weidera itd to konczy sie dyskusja, nawet teraz w arcie, napisal 2zdania poparte niczym, no moze tym czego sam doswiadczyl, tyle ze u niego to wynika z tego ze testowal plan i doszedl do przetrenowania co dla mnie jest smieszne cwiczac z taka intensywnoscia stoniowo zwiekszana, objetosc tez nie jest zbyt wielka. Takie bzdurne pisanie mam gdzies.


Mnie bardziej przekonuje to co obserwuje na wlasnym ciele niz to co ktos tam pisal..
Nikt nie jest toba, to ze dla ciebie fbw w takiej wersji sprawdza sie to nie znaczy zeby wciskac to co jest w AD etc tutaj w dziale o czyms calkiem innym, kazdemu kto napisze posta o plan.

Dlaczego nie split dla poczatkujacego? bo na ciebie nie dzialal tak jak powinien? dlatego kazdemu kto chce cwiczyc splitem za wszelka cene odradzasz go? bo ty na tym nie wyszedles na +? Popatrz na to troche obiektywnie, ktos chce cwiczyc splitem to dlaczego by nie?

A co do proporcji przy splicie to sprawa dyskusyjna, to zalezy od wielu rzeczy sam trening nie wystarczy.


Dalej co do twojej wypowiedzi, jesli nie zaobserwowales zmiany mojego podejscia do tego wszystkiego to szkoda, bo puma dopiero kilka dni pozniej wyrazil swoje zdanie na maja prosbe, to co ja uwazalem za prawidlowe pojawilo sie juz jakis czas temu, o wiele wczesniej niz zaczely sie dyskusje w spamie na rozne tematy. Jedno z 2 nie ma nic wspolnego, od czego sie zaczelo? od Weidera czyli juz okolo 2 miesiace temu.

Takie sa moje obserwacje... Oby byly mylne, ale nie wierze, ze w ciagu kilku miechow twoje poglady zmienily sie o 180*...

Dostalem od pewnej osoby tony informacji linkow, do tego co jest wartosciowe, po przeczytaniu malej czesci podejscie sie zmienia, poglady tak samo, to co jest na forum odnoscie fbw to jest jedna wielka pomylka, nie wiem skad ty tego arta pisales ale to szczerze mowiac sa brednie, patrzac na to co jest od wielu lat na innych forach, nie polskich oczywiscie, bo tutaj sa tylko powielane glupoty na niektore tematy.


adzik123
Jelsi chodzi o to co ty piszesz to idz podlizac komus innemu a moze kiedys bedziesz.... szkoda gadac.

Masz jakies zdanie na ten temat? bez przekrecania faktow? pisz, chetnie poslucham i ci wyjasnie, bo widac do tej pory musze cie poprawiac w postach co do niektorych informacji, odnoscie intenwnosci,objetosci i innych szczegolow.


Nie mam zamiaru tutaj nikogo obrazac, ale georgu masz odmienne zdanie ok, nie mam zamiaru cie przekonywac bo sie nie da fakty nie trafiaja, powiem tyle ze fbw przez cale zycie cwiczyl nie bedziesz, Adzik doucz sie, i postaraj sie wyrazac zrozumiale, lub w cale.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400786
Bery zgadza sie bo jest jeszcze HST
Tak czy inaczej... Jak juz napisalem kazdy ma swoja droge i oby kazdy nia dotarl do celu...

Co do tego jeszcze dodam, ze wiele ludzi, ktorzy zmieniaja slita na FBW sa bardzo czesto zadowoleni i to nie chodzi mi teraz o to, ze po miesiacu sa zadowolni, bo to jest gowno a nie wyznacznik... Mowie tu o dluzszych jednostkach czasu...
A to co widze czy widza inni ludzie na podstawie doswiadczenia jest dla mnie duzo wazniejsze i bardziej miarodajne niz teoria, ze przy tym cw pracuje to i to wlukno.

Mysle, ze temat mozna uznac za zamkniety bo do zjednolicenia drogi nie dojdzie napewno, a klucic sie tez nie ma sensu.

zdr,

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jelsi chodzi o to co ty piszesz to idz podlizac komus innemu a moze kiedys bedziesz.... szkoda gadac.
Może Tobie?
Masz jakies zdanie na ten temat? bez przekrecania faktow? pisz, chetnie poslucham i ci wyjasnie, bo widac do tej pory musze cie poprawiac w postach co do niektorych informacji, odnoscie intenwnosci,objetosci i innych szczegolow.
No, a gdzie ja popełniłem błąd? W pojedynczych pytaniach? Tam gdzie napisałem, że tyczy się to progresji cięzaru? A czym w takim razie jest progresja ciezaru jak nie zwiekszaniem intensywnosci co? Ale no tak - pewno przekręcam fakty...

Nie mam zamiaru tutaj nikogo obrazac, ale georgu masz odmienne zdanie ok, nie mam zamiaru cie przekonywac bo sie nie da fakty nie trafiaja, powiem tyle ze fbw przez cale zycie cwiczyl nie bedziesz, Adzik doucz sie, i postaraj sie wyrazac zrozumiale, lub w cale.
Okej, okej Może Ty mnie czegoś nauczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Adzik wejdz i odpowiedz chetnie poslucham twoich pogladow bo jak narazie nic tutaj nie wniosles, a tylko chcesz sie komus tutaj przypodobac, tak to widze po tym co piszesz i gdzie piszesz.

Temat "FBW Plan A i B do korekty "
Czekam na odpowiedz


georgu

Bery zgadza sie bo jest jeszcze HST
wiedzialem ze to powiesz

Klocic sie nie mam zamiaru
ale...

A to co widze czy widza inni ludzie na podstawie doswiadczenia jest dla mnie duzo wazniejsze i bardziej miarodajne niz teoria, ze przy tym cw pracuje to i to wlukno.

Teria swoja dorga a praktyka swoja, zgadzam sie, ale teorie mozna wprowadzic w zycie i miec z tego korzysci, w moim przypadku aktualnie zkonczylem z TS, na dluzszy czas i zaglebiam sie w teorie zwyklego treningu ukierunkowanego na calkiem inne cele, ch**a wyjdzie bo jestem endo, ale sie zobaczy co i jak bedzie po czasie.

Znac podstawy treningu ukierunkowanego pod endo,ekto,czy mezo jest wazne, jakie miesnie i w jaki sposob, w jakim stopniu pracuja przy danym cwiczeniu jest bardzo pomoce, zeby trening dostosowac tak zeby czerpac z tego jak najwieksze korzysci, potrafic skupic sie na danej parti miesniowej etc, a nie po omacku dazyc ciemna dogra gdzie tylko co jakis czas pisze na tabliczce FBW lub HST

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-09-24 15:10:02

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Bery

Powiedz w takim razie aPAWŁOWI, że takie FBW jest pomyłką. Gość wygląda super i ćwiczy właśnie takim treningiem. Wiadomo nie cały czas, ale...

Poza tym split jest dla początkującyh więc dlaczego nie FBW. Przecież nie każdy będzie ćwiczył według schematu pumy(jak by nie było ogólnego, ale nie oczękuję od niego referatu ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
tak to widze po tym co piszesz i gdzie piszesz.
Kup sobie okulary Bo źle widzisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny :)

Następny temat

Wielkie ręce, cwiczenie bez przerwy ?

forma lato