SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****Klata, barki ,biceps , plecy no bo nogi sa dla dzieci****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172311

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
No Iv dobry pomysł chętnie będę zaglądał do sprawozdań

No to zima zapowiada się pracowicie !!!

pozdro panowie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Teraz poki co widac ze dzialam na forum z doskoku ale jeszcze mam troszke spraw do wykonczenia, niby aktywnie czytam i jestem online ale mniej pisze bo akurat koncze pisac harmonogramy ukonczonych prac i tez sporo czasu to zajmuje. Mniejsza z tym, jeszcze dwa tygodnie i uciekam na uczelnie. Jak dalo zauwazyc sie w zeszlym roku keidy tam jestem moja obecnosc na forum wzrasta o 250%. Takze jesli bylbym w stanie spelnic kryteria eskperymentow (mam na mysli tutaj potrzebny sprzet) chetnie sprobuje. Jesli jednak nie moglbym wykonac czegos z planu wlasnie ze wzgledow spretowych szkoda bym zajmowal miejsce innemu uzytkownikowi ktory tego problemu by nie mial.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Nic się nie bój Iv nawet jak będzie jakiś problem ze sprzetem to można zawsze jakiś zamiennik wrzucić myślę że z tym nie będzie problemu.
Mi też się zaczyna jazda na uczelni więc czasu brakuje ale myślę że razem damy radę

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Rowniez bede sie przygladal

Choc z checia zglosilbym sie do tej koncepcji...

Jednak raz ze jestem zbyt nie smialy a dwa ze nie lubie zmieniac treningow podczas cyklu a jakos od 29 planuje rozpoczac cykl

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Pewnie ze damy rade. Ja od pazdzernika bede napewno wiecej w stanie pisac niz obecnie. Takze spokojnie i do przodu, moze byc tylko lepiej choc jak widac poziom dzialu wzrasta i to nie tylko mam nadzieje w moim odczuciu. Po aferzea'la ulubieniec gdzie poziom naszego dialu oceniony byl bardzo nisko a czasem wrecz ponizej poziomu, teraz brnie ostro w gore.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
i tak ma być,poziom musi rosnąć, dobrze jak by w dziale był stały skład uzupełniający się nawzajem

ja mam troszkę nowych materiałów ale nie mam czasu poczytać

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
a wczoraj w odzywkach przedstawiono Nam kasacje spamu gdyz mamy zenujaco niski poziom

https://www.sfd.pl/SPAM_20_Siodema_juz_nie_pije,_a_Twister_nadal_nas_bije_!!-t433519-s104.html

https://www.sfd.pl/SPAM_20_Siodema_juz_nie_pije,_a_Twister_nadal_nas_bije_!!-t433519-s107.html

jednak sadze ze udalo sie go uratowac

choc brakuje Nam w spamie merytoryki ale kto ma ja tworzyc?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Bedzie okej. No nic uciekam dalej robic swoje bo znow pol nocy bede musial pozniej zarywac. Zajrze pozniej.

bajo.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Kazdy chetny mile widziany :) Nie uszukujac sie, z poprzedniego eskperymentu, z tlumy chetnych mam ponad 20 anonimowych testerow co nie daja fot ale chwala, i jednego tylko z fotkami. No nie powiem, liczylem ze wiecej osob sie zaciagnie.
Bo jak ktos chce trening to mozna rozpisac bez cyregieli, a eksperyment jest po to by zobaczyc jak dany trening i koncepcja zadziala na 20 osob, na kogo najbardziej a na kogo najmniej. Dobrac 3 analogiczne ekserymenty uzywajac innej koncepcji i juz kazdy bedzie wiedzial w co celowac by rosl jak na drozdzach przy swoich warunkach genetycznych i swoim typie budowy.
Fajna sprawa patrzec jak statystycznie ida ciezary, kiedy moga byc upadki i 20 komenatarzy na temat techniki. Mocna sprawa, do tego daze :)

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Jednak jeszcze jestem. Tak to zawsze wyglada, sfd niczym nalog.

Puma sluchaj przyjacielu, bo ja przykladowo czytalem o tworzeniu planow treningowych wlasnie pod warunki genetyczne, typ budowy, sklonnosc i antysklonnosc do danych bodzcow. Co prawda bylo to forum z US i doslowne tlumaczenie tego co tam czytalem napewno nieco kulało, wiadomo jakby ktos poczytal niektore polskie zwroty za czorta nie przelozylby ich na jakikolwiek inny jezyk. Dzialo sie to na podstawie przebiegu treniongowego do dwoch czasem do roku wstecz zawodnika. To co robil i to co dawalo badz nie dawalo efektow. Choc z drugiej strony zauwazylem ze bylo to czesto robione w formie przeciwstawnosci tego co do tej pory robil zawodnik. Jechal ciagle progresywnie wrzucano mu regres, jechal sztanga, wrzucali hantle itp. Logicznie patrzac wychodzilo to tylko z zasady tego by urozmaicic jak najbardziej trening , nie wiem dlaczego podpierali sie tymi tekstami o ustawianiu treningu pod w/w czynniki. Byc moze cos przeoczylem i dlatego nie znalazlem puenty czym kierowac sie w ustawianiu treningu pod indywidualna osobe. Byc moze wlasnie schemat od ktorego zaczyna sie tworenie takich cykli umknelo mojej uwadze i teraz nic dobrego z tego czytanie nie wynisolem. Moze ktos z was panowie cos podobnego czytal/slyszal etc. Mnie zaintrygowalo jednak tak jak mowie nie znalazlem punktu kulminacyjnego tego rodzaju ukladani planow.

Siodema , zagladalbym do waszego spamu tylko z tego co wiem sa tam sami swoi i czesto merytoryka nie jest im do niczego potrzebna. Jak cos zawsze mozesz wpadac tutaj.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny :)

Następny temat

Wielkie ręce, cwiczenie bez przerwy ?

WHEY premium