SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****Klata, barki ,biceps , plecy no bo nogi sa dla dzieci****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172325

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja póki co walcze na studiach

Mysle, żeby od poniedziałku wrócić na siłke... Na razie jakies FBW polece lajtowe, potem moze 5x5, chociaz nie wiem. Nigdy FBW nie działało na mnie... No i to alri... Ciekawi mnie ten trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Witam jestem kobietą i bardzo ale to bardzo chce schudnąc ale za bardzo nie wiem jak sie za to wziaść


Płeć : Kobieta

Wiek : 21

Waga : 78

Wzrost : 167

Obwód klatki : 90

Obwód ramienia : 36

Obwód talii : 90

Obwód uda : 62

Obwód łydki : 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie wiem

Aktywność w ciągu dnia : zajmowanie się domem i dzieckiem siłownia 2 godziny dziennie oprócz sobót i niedziel

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : siłownia

Odżywianie : jem wszystko

Cel : szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe : nie mam ograniczeń ale nie pije kawy , nie pije alkocholu oraz nie palę

Stan zdrowia : dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej : dziennie mogę poświęcić ćwiczeniom 2-3 godziny

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : chrom plus

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak

Stosowane wcześniej diety : głodówka nie skuteczna efekt yoyo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Alri, dosyc popularne, ale niestety nie na sfd https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]Bo z tego co widze na innych forach, dla zaawansowanych etc jako glowny plan do polecenia, ale da sie na nim ladnie zajechac, to co jest na sfd na temat Alri to jest nic, w porownaniu z tym co mozna przeczytac gdzie indziej Bo z tego co widze na innych forach, dla zaawansowanych etc jako glowny plan do polecenia, ale da sie na nim ladnie zajechac, to co jest na sfd na temat Alri to jest nic, w porownaniu z tym co mozna przeczytac gdzie indziej Bo z tego co widze na innych forach, dla zaawansowanych etc jako glowny plan do polecenia, ale da sie na nim ladnie zajechac, to co jest na sfd na temat Alri to jest nic, w porownaniu z tym co mozna przeczytac gdzie indziej [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

Chetnie bym teraz zmienil plan na alri, ale brak odpowiedniego sprzetu zeby wykonac w calosci...

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
proszę poradźcie mi jaką diete z jakimi ćwiczeniami mam połączyć żeby schudnąć jakieś 10 kilo i wyrzeźbić mięśnie będę bardzo wdzięczna pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
O Alri trochę czytałem


Osatnio jestem ładnie zajechany. Szkoła(niby nic, ale niektóre przedmioty ostro dają po dupie), remont(a pod koniec listopada/początek grudnia przeprowadzka), treningi(3x w tygodniu, więc niby nic,ale...), miche dopiero w tym tygodniu trzymałem tak jak należy, a na sfd udzielam się b.rzadko.


ja się wykończę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
bery - no ja chcę se alri z Koniem skonsultować. On śmigał i był zadowolony to może coś doradzi Siłke mam full profesjonal wiec nie bedzie problemu ze sprzetem.

Schizma - załóz swój temat w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
mam założony kotku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
To po co tutaj dodatkowe info?

I nie jestem Twoim kotkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Jak chcesz wejdź i napisz co o tym sądzisz ja chce żeby mi ktoś poradził jak mam ćwiczyć bo mój chłopak tak mi ułożył plan ćwiczeń że ja padam po treningu
wejdź tu oki : https://www.sfd.pl/Klatka_piersiowa_i_biceps_jak_je_wyrzeźbić_pomużcie-t440038.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Najpierw chcecie żebym była miła a teraz znowu za to że jestem miła dostaje ochrzan ja do wszystkich znajomych mówię misiu kotku słoneczko lubie być miła dla osób które są miłe wobec mnie i które mnie szanują pozdrowionka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny :)

Następny temat

Wielkie ręce, cwiczenie bez przerwy ?

WHEY premium