SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****Klata, barki ,biceps , plecy no bo nogi sa dla dzieci****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172353

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Z łapki odjąłeś, z MC lekko przegiąłeś

edit:
no ale poki co nie zamierzam zakladać dziennika

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-11-06 14:02:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
pisałem o mnie

wstydzisz sie i tyle
ale spoko nic na siłe

jak tylko ogarne sie z tego całego popłochu jaki mam teraz na głowie to założe dziennik. fachowa i konkretna pomoc przy treningu, diecie i zdrowiu w jednym temacie bardzo sie przyda.

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
W razie czego służe pomocą

I sie nie wstydze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
dobra, dobra...

ok ja naginam sie kimnąć z godzinke bo padam na ryj
narka

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Co do dziennika to myślałem nad tym nawet miałem założyć już kiedys, ale jak narazie nie było nie ma i nie bedzie, nie mam czasu na spełnienie wymagań żeby założyć i prowadzic to jakoś konkretnie.

Z reszta to co teraz robie a co robilem kiedys to 2 odmienne sprawy, sila spadła, forma słaba, mc i sq odpadaja na dłuuggggi czas...

Wiec co tutaj śledzieć? powolne kroki w przód, w kształtowaniu sylwetki, z zaznaczeniem że jestem endo...

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Endo?

ja tez Tylko, ze ja jestem endo z wielkim sadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Yo

Fajny mam avatar?

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Buehehe

frajerski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Właśnie że za***isty. Nie wygląd się liczy tylko sens

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ban ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny :)

Następny temat

Wielkie ręce, cwiczenie bez przerwy ?

WHEY premium