SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****Klata, barki ,biceps , plecy no bo nogi sa dla dzieci****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172388

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
pewnie to pytanie jest dla niego nadal za trudne i będzie musiał skorzystać z koła ratunkowego

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
moze pytanie do publicznosci albo zadzwoni do kolegi

pytanie niezle jak mozna cwiczyc i nie wiedziec ile sie zaklada na sztange czy hantle no to jest dla mnie nie do pojecia

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
owszem przyznaję się, czasem zdarza mi się założyć na sztangę powiedzmy 10kg i policzyć tylko z jednej strony. Ale ten koleś przebija wszystko

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Cześć ludzie!

Jeszcze nie zacząłem ćwiczyć, jestem na etapie tworzenia żelastwa. Wczoraj powstał najnowszy wynalazek do robienia przysiadów - przwiązałem linkę do dwóch stron metalowej rurki z jednej strony, a z drugiej do zaczepu dwukołowej przyczepki. Rurka na barki i jedziem przysiady

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-10-19 20:00:45

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Cześć Alu
fajny patent tylko nie umiem sobie tego wyobrazić, mógłbyś bardziej obrazowo to opisać albo narysować ?

P.S. następny cieć w pojedynczych pytaniach

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2008-10-19 20:10:03

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589


A masz

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ładnie

już rozumiem, fajnie Ci się tak ćwiczy ? może bym popróbował z samochodami na osiedlu

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
A jak mi się ćwiczy to nie wiem, zrobiłem dwa przysiady testowo, stwierdziłem że rypie w nogach po tym
Przyczepka jest nie za ciężka, ale swoje waży. Będę też mógł tym robić progresję
A najważniejsze że bezpiecznie, bo jak jestem "na dole" mogę spokojnie zdjąć gryf bo sam niewiele waży

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
no nieźle to sobie obmyśliłeś bezpieczeństwo, możliwość progresji, i co najważniejsze rypie po nogach... ale i tak chyba zostanę przy sztandze a to z powodu nieposiadania przyczepki kulturystycznej na siłce

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Dobra idę spać w****u
Pożegnam się akcentem muzycznym:

http://pl.

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny :)

Następny temat

Wielkie ręce, cwiczenie bez przerwy ?

WHEY premium