SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****Klata, barki ,biceps , plecy no bo nogi sa dla dzieci****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172335

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jak tam?

Zdałem dziś matme ćwiczenia Jutro egzamin i prawie, że trzeci rok wita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
adzik gratulacje !!!

ja wczoraj zdałem Fizjologie roslin i kolejny rok na uczelni wita

wam tez tak net szfankuje od wczoraj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Gdzie studiujesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Bery, ja cię muszę czasem sprowokować żebyś wszedł na spam, zgredzie jeden. Wiem że dyskusja z Tobą nie ma sensu z moją wiedzą ale efekt zamieżony osiągnąłem, bardzo ładnie napisałeś co miałeś napisać

I mam nadzieję że wejdziesz do spamu się przywiatać

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Witam

Nie chcialo mi sie tam zbytnio pisac, tak tylko ogolnie napisalem, bo nie mam za duzo czasu teraz...

trzeba trening odje**c dzisiaj

Podyskutowac zawsze mozna, tyle ze po raz kolejny byloby na ten sam temat, wiec nie wiem czy jest sens, po raz kolejny pisac to samo praktycznie tylko ujete w inne slowa

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-09-23 17:56:25

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Kurde, jak nie miałeś czasu to strach pomyśleć co by było gdybyś miał

Ja zasadniczo pisałem cokolwiek, w zasadzie złamałem regulamin, ale byłem cholernie ciekawy Twojej reakcji. Zawiodłem się. Zawsze marudzisz, zawsze w ten sam sposób

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
gdybym mial czas to georgu nie byloby odeslany do spamu, do moich wypowiedzi... i reszte bym jasniej napisal, jesli dyskusja tam bedzie trwala troche dluzej, to jak znajde chwilke czasu to napisze konkretnie dopiero

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
YOeloSIEMAziom że się tak po hip-hopowsku przywitam i zarzucam od razu za***iście ziomalskim kawałkiem

http://pl.




treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Dodam tez ze nie widze najmniejszego sensu odsylania zadnego poczatkujacego do tego bzdurnego fbw, no teraz troche sie zmienilo, georgu poprawia w inny sposob plany, w sposob od kiloba, ale i tak jest to bez sensu, dlaczego/ jak narazie moge tylko odeslac do wypowiedzi pumy666 w tym spamie, jego pierwsza wypowiedz tutaj wszystko ladnie rozjasnia Jesli ktos tego nie przyjmuje do wiadomosci to juz jego sprawa, tyle ze watpie zeby ta osoba sama cwiczyla takimi planami, ktore sa w istocie marnowaniem czasu i nic wiecej. Kiedys w koncu trzeba zdjac klapki z oczu...

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Bery zajrzyj do tematu "2 pytania" bo już mi się nie chce tu tego samego pisać, a bardzo mnie interesuje twoje zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny :)

Następny temat

Wielkie ręce, cwiczenie bez przerwy ?

WHEY premium