SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****Klata, barki ,biceps , plecy no bo nogi sa dla dzieci****

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172329

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Alu, nie bede sie wcinal, poczekam az odpowie Puma, to i ja cos moze dodam, (jelsi bedzie jeszcze co )

Co do tych zdjec to sa wlasnie mostki
Ten 2 dosyc lekki ,i jakis nie udany zabardzo.
Na poczatku jak to stare metody, zwinac jakis recznik, podlozyc pod siebie, butelke wody, etc. Az sie wypracuje mostek ktory bedzie pomocny przy wyciskaniu, bez zadnego podkladania roznych rzeczy, to jest jak nawyk, ktorego warto sie nauczyc, i uczyc od samego poczatku. Inaczej po pewnym czasie moga wystapic problemy z barkami.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
siema mam 17 lat ale teraz dopiero chcem zacząć ćwiczyć szczegulnie interesuje mnie klata , mięśnie brzucha oraz biceps prosto mówiąć od pasa w góre nogi mam bardzo dobre bo często jeżdze rowerem w dalekie trasy i wogule dużo chodze :)
interesuje mnie ćwiczenie w domu poniewasz troche kwas iść na siłownie (narazie jestem zasłaby) słyszałem coś o 40 dniowej rospisce wejdera czy coś takiego dobre to jest ? a pozatym wy sie lepiej znacie podradzcie mi co mam robić

Mam 182cm i 72 kg. Moje dotychczasowe osiągi to 60 kg na klate na ławce 75kg w wyrywie nad głowe na stojąco i to chyba wszystko o jeśli coś wam to wskarze to trenowałem capoeire prosze poradzcie mi coś ... aha i co do odżywek co poradzacie ??? hmb, kreatyne co ??? słyszałem że xpand jest bardzo dobry dzięki za odpowiedz pozdrawiam Emsi2008
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Alu pozdrawia i mówi do widzenia

Nawet w spamie chcecie mi humor psuć?

Bery jakie masz sugestie? Bo Puma może nie mieć czasu pisać

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
siema mam 17 lat ale teraz dopiero chcem zacząć ćwiczyć szczegulnie interesuje mnie klata , mięśnie brzucha oraz biceps prosto mówiąć od pasa w góre nogi mam bardzo dobre bo często jeżdze rowerem w dalekie trasy i wogule dużo chodze :)

Podstawowa sprawa, to cwiczyc cale cialo, inaczej sam sie pozbawiasz efektywnosci treningu."Trening bez nog to jak sex bez orgazmu"
Nogi sa najwazniejsza partia, skutki ich cwiczenia odczuje cale cialo, nie tylko nogi, to ze chodzisz czy biegasz to ma male znaczenie to jest tylko jedna z tysiecy wymowek osob ktore zaczynaja cwiczyc, kazdy tylko pisze ze ma dobre nogi i nie potrzeba mu cwiczen, nic bardziej mylnego.

Jesli masz sprzet w domu, to zaden problem wykonac 3miesieczne Weiderowskie ACT (link w moim podpisie) zaden, kwas isc na silownie, jak kolwiek bys nie wygladal, to nie ma zadnego znaczenia, kazdy kiedys zaczynal od 0, jakby ktos sie smial zamiast pomóc osobie ktora dopiero zaczyna cwiczyc i nie wie jeszcze co i jak to jest to zalosne.

Co do supli to sprawa jasna, nic ci nie jest potrzebne, szukaj sily w miesniach nie w krecie.

Odpowiedni trening + odpowiednio zbilansowana dieta to jest klucz do sukcesu, suple to jest dodatek, zazwyczaj zbedny.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Fiu fiu...

Puma zasypał mnie ciekawymi informacjami... I teraz dylemat - skorzystać z jego experymenty, cyklliczności Michaila czy swoją drogą kroczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Yo Adzik

Nie tylko Ty masz takie problemy

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nie tyle o info mi chodzi co o ciekawość na jego experyment... Lubie próbować czegoś nowego

Ale chyba jednak mój plan roczny zostanie bez zmian...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
A ja chciałbym mieć czas, fundusze i sprzęt żeby wreszcie zacząć porządnie ćwiczyć. Mielismy na wiosce siłkę to nas buce pozbawili obciażenia (bo w sumie nie nasze było) więc jade na dwóch "sztangach", bardzo lekkich, bez zmiany obciążenia

Ehh życie jest ciężkie

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Albo będę na razie ćwiczył rekreacyjnie (ciężko innaczej z takim ciężarem) albo okradnę jakąś siłownię i zrobie własną w domu

Dla chcącego nic trudnego

Uaa idę spać, nie budzić

DobraMOC wszystkim którzy to czytają



Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-09-15 22:55:32

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny :)

Następny temat

Wielkie ręce, cwiczenie bez przerwy ?

WHEY premium