SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
bardzo ciekawy wywiad w stylu cyklu 'Bodybuilding Legends Show' z Dannym Padillą - jednym z najniższych zawodowych kulturystów

w wywiadzie oczywiscie występują wspominki z dawnych lat oraz m.in poruszane są kwestie polityki w IFBB, kontrowersyjnych wyników Olympii (1980 i 1981), oleju w bicach i dzisiejszej kulturystyce

galeria Danny'ego w dziale 'z archiwum kulturystyki' => TUTAJ







Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-08-30 18:49:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Znajoma kulturysta z Włoch,Cristina Franzoso ,już weteranka, startuje teraz w USA w Pittsburgh na zawodach Masters


Formę trzyma :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jak mozna cos takiego z siebie zrobic - dramat, bardziej meska i doj**ana niz kazdy chlop z mens physique
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
To co z tego wynika?

Trzeba się wziąć poważnie za treningi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Wyglada jak z horroru :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Teraz ma 45 lat ale na bikiniarę nawet jako dużo młodsza się nie nadawała :)

Ogólnie bardzo sympatyczna osoba ale pali za to jak smok : stąd pewnie taki gruby głos ma.:)

Przez to palenie-nie mam zdjęcia z nią,bo stach było w te dymy wchodzić (więcej dziewczyn tam stało i wszystkie paliły chyba na wyścigi :) -gdzieś mam zdjęcie tej sceny )

Teraz jest zawodową kulturystką IFBB Pro i możecie ją dalej krytykować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
Wiesz Masti to przejaw tej słynnej polskiej tolerancji... Poznałem kilka kulturystek w swoim życiu- przeważnie bardzo sympatyczne osoby, niektóre nawet dość kobiece pomimo masy mięśniowej ale żeby to dostrzec trzeba się wyrwać spoza zaścianka w którym się tkwi a niektórych to przerasta...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
chyba sie zakochałem

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Ja tylko nie rozumiem dlaczego takie "kobiety" nie przechodzą zmiany płci... W sumie nie wiele roboty z tym by było bo gdyby nie makijaż i kolorowe włosy to byłaby praktycznie facetem. Starać się zostać kobietą pomimo obsesji na punkcie mięśni to wystawianie się na wiele przykrych komentarzy itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium