SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski głos po sterydach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Wiele się mówi o tym, iż jednym ze skutków ubocznych brania sterydów(rozumiem że głównie teścia) jest mocno obniżony głos. Czy wy osobiście zaobserwowaliście ten proces u siebie?

Jaki mechanizm jest za to odpowiedzialny? Czy to również wpływ DHT? A być może od sterydów powiększają się struny głosowe(itp). Czy ktoś wie więcej na ten temat?

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
https://www.sfd.pl/Mutacja.-t7769.html

Stary temat, jakieś uwagi o tym, że oma może tak działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
hehe to fajnie wiedziec

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ten skutek uboczny najsilniej objawi sie u kobiety,
osobiscie obsewujac siebie i znajomych nie zauwazylem nic podobnego.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Wydaje mi się, że to taki skutek... hmmm... trochę podany na wyrost. Ot, skoro w okresie dojrzewania testosteron szaleje i jednym z objawów jest mutacja, więc ktoś tam wykombinował, że podawanie koksu też spowoduje zmiany w głosie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Hm...ciekawe. Jest wielu ludzi o "szerokich karkach" na silce którzy maja "mocny" glos. Ale znam tez wielu ktorzy sa dobrze zbudowani i maja normalny glos. Generalnie jednak "piskliwych" glosow i dobrze zbudowanych facetach nie znam...jeden lub dwa wyjatki. Wiec cos w tym moze jest...

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Niski glos nie znaczy piskliwy, tylko gruby ze tak powiem.
Najprosciej to u kobiet zaobserwowac, glos robi sie gruby - niski jak u faceta (bas, tenor).

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
u nas to jest taki wieelki kolerzka - 195wzrostu , z tego co wiem, to 120kg warzy (napakowany a nie tłusty xD ) - naprawde kawał chłopa - ale głos ma wręcz przeciwnie wysooki jak jakaś baba xD I pamiętam jak raz sie "zbombardowałem" w lecie na dyskotece i zasnąłem na stoliku w klubie ,gdzie własnie on był bramkarzem... podchodzi do mnie i mówi tym swoim głosikiem "pan to już chyba nie jest w stanie tu siedzieć" - ja ostrrro podchmielony, a do tego nieźle wkurzony (agresja po %) , ze mnie obudził chciałem sie odwrocić i mu przyyyytegesować zacisnąłem pięść podnosze głowe i na usta już mi sie cisnęły słowa "*******laj" ... "trzeźwy" umysł i 6 zmysł sprintera jednak pozwolił mi na 0,5 sekundy przed wypowiedzeniem tych słów wychamować bo zobaczyłem nad sobą sylwetke człowieka , który mógłby mnie 5 strzałami dosłownie zabić uff mało brakowało , a bym pół szczęki stracił

noo i jak sądze właśnie on nieźle sobie w dupcie daje ,ale głos ma ciągle wysoki

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Dobre

Infamous-to dokladnie mam na mysli. Niski czyli "gruby"..."meski". Napisalem ze nie znam wielu dobrze zbudowanych z "piskliwym" czyli cienkim.

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
ciekawy post...

cregg slownik!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja zauważam obniżenie tonu głosu,u siebie,na bombie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15272
Jeśli przeszedłeś już okres mutacji (mowa o mężczyznach) , to sterydy nie będą mieć znaczącego wpływu na obniżenie barwy Twojego głosu.
To podobnie jak z penisem. Testosteron odgrywa dużą rolę w wykształcaniu się narządów płciowych u młodych osobników męskich, ale później nie ma na to wpływu i bijąc duże dawki teścia penis Ci już nie urośnie.

SEX,KOX AND ROCK'N'ROLL;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl - ok ?

Następny temat

DEKA DICK

WHEY premium