SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223874

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
dejw95
ok jeszcze jedno pytanie,chcę kupić kreatynę żeby wspomóc mięśniom rosnąć :D i pytanie czy lepiej poczekać aż dojdę na plus z kaloriami czy już sobie odpalić?


W jaki sposób chcesz budować mięśnie nie będąć na plusie z kcal?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 857
Po świętach nałożyło mi się jeszcze kilka zakrapianych i podjadanych imprez i strasznie zalałem się wodą, od 6 dni trzymam znowu sztywne makro, dodatkowo znalazłem informacje że w pozbyciu się wody może pomóc zwiększona podaż sodu i potasu oraz herbatki ziołowe np. z pokrzywy. Z potasem nic nie robiłem (jadam codziennie banana, orzechy włoskie), natomiast zacząłem używać soli, nie za dużo ale wcześniej praktycznie w ogóle nie używałem oraz zacząłem pić herbaty z pokrzywki, minęło kilka dni i woda ładnie zeszła, nie wiem czy to zasługa moich 'zabiegów' czy po prostu sztywnych kalorii i ciężkich treningów.
Teraz moje pytanie, skoro woda zeszła to odstawić sól kompletnie tak jak miałem to w zwyczaju i po skończeniu opakowania odpuścić sobie herbatki z pokrzywki czy np. sól wprowadzić na stałe w rozsądnych ilościach i herbatki od czasu do czasu czy już na stałe 'suplementować' się nimi? Jestem na masie jeżeli to ma znaczenie, przykładowe wczorajsze makro:
3 404 kcal b:164 w:425 t:103
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Odwodnienie nie jest zalecanym stanem fizjologicznym. Zredukuj tkankę tłuszczową a nie wodę z mięśni. Nie zaleca się rezygnować z sodu. Szczególnie w przypadku osób aktywnych fizycznie. Skoro jesteś na masie to czego byś nie robił i tak będzie Cię podlewało.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
Witam.
Mam pytanie czy istnieje jakas metoda na policzenie samemu BTW np. w pieczywie na ktorym nie jest to podane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
tak, pytasz się w piekarni jego skład :D

a jak nie, to musiałbyś zrobić badania biochemiczne i tyle, a to raczej nie wchodzi w gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
dzieki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Tak na temat składu ile liczyć tłuszczu dla 100g surowego mięsa z szynki wieprzowej (powycinałem widoczny tłuszcz) 5-10g czy sugerować się tabelami w których jest że ma 20g... Wiem że nieda się określić dokładnie ale tak mniej wiecej chciałbym wiedzieć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A widział ktoś taki ketchup w kauflandzie, bo na tym zdjęciu na środku to chyba znaczek z kaufa, co nie?? A w okolicy mojej byłem w 3 i nie widziałem takiego, jak ktoś widział to będę szukał w innych dalej. Bo przez przypadek trafiłem na takie zdjęcie w necie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
http://allegro.pl/ketchup-light-delikato-5kcal-w-porcji-k281-i5224814080.html
Jak bardzo ci zależy to taka opcja jest :) Także szukałem w różnych Kauflandach i nie mogłem znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem że kotlin jest light, miałem nawet go na osiedlu w swoim sklepie, lecz wszystkie już wykupiłem:P i przypadkiem znalazłem ten i zaciekawiło mnie na tym foto logo kaufa, więc zapytałem, czy to jest dostępne normalnie. Ogólnie są ketchupy całkowite 0 ale 2x droższe w sumie tyle samo co ten z allegro+wysyłka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium