SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
noo wstawiaj, bo fajny ten z barkow

dawaj teraz nogi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Filmik 1 klasa , montaż b.d musisz wrzucać więcej takich bo aż fajnie się ogląda

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550
CZEŚĆ TOMEK MAM PYTANIE ODNOŚNIE KSYLITOLU(CUKIER Z SOKU BRZOZY) JAK SIĘ PEWNIE ORIENTUJESZ. CHODZI MI O TO CZY STOSUJESZ TO JAKO ZAMIENNIK SACHAROZY, INTERESUJE MNIE RÓWNIEŻ TWOJA OPINIA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
robert2511..powiem Ci szczerze,że nie używam tego rodzaju cukru,wogóle nie używam cukru.Jeszcze jakiś czas temu używałem słodzika.Ale już się z tego wyleczyłem.A jeśli chodzi o ten cukier z brzozy to pierwszy raz o nim słyszę,także nie mam zdania na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1025
Witam tomek takie pytanie czy ten twój plan na mase http://www.sylwetka.org/forum/viewtopic.php?f=10&t=21&start=30 robiłeś codziennie 6 dni bez przerwy czy zapomniałeś napisać że jest jakiś dzień wolny?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
To jest plan na 5 dni treningowych.Nie na pisałem tam że trenuje np.od poniedziałku do piątku bez przerwy.Oczywiście ze przerwy muszą być na regenerację.U mnie wygląda to tak 3dni trening-1dzień przerwy-2dni trening-1dzień przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690


Dzisiaj jadę cały dzień na kaszy gryczanej,dawno już jej nie jadłem więc trzeba zrobić małą zmianę w menu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Tomku ja tak z innej beczki jak tam pojemnik na jedzenie o którym ostatnio wspominałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Papaj, nie korzystasz z jakichś sosów gotowych?

Ja już po prostu nie mogę patrzeć na to żarcie, ale nie chcę też robić 2 kroków naprzód i jeden w tył..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"czasami zeby zrobic jeden krok do przodu trzeba zrobic dwa w tył"

Frank Mcgrath
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium