SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Robiłem tak kiedyś i możesz śmiało spróbować tej metody przy budowaniu masy.Pod warunkiem że będę to węgle o niskim indeksie.Jednak przed zawodami nie mogłem złapać mocnego wyostrzenia sylwetki,ale na masie jak najbardziej polecam.Fajnie się po nich śpi,dużo lepiej niż po samym białku.Oczywiście nie mówię że będą one pasować każdej osobie,endomorfom raczej nie polecam.Ale każdy musi spróbować żeby się dowiedzieć jak organizm będzie na nie reagował.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2012-10-12 18:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Witam Panie Papaju,poszukuje jakiegoś lekarza sportowego w gdz,znasz coś?dzięki i pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
U mnie dzisiaj przed ostatni trening przed PP.Jestem już trzeci dzień na ostrej ketozie,jeszcze tylko jutro i od czwartku ostre ładowanie:)Na dzień dzisiejszy waga z rana 98kg.Forma? Bardzo dobra,żeby nie powiedzieć nie skromnie KOSA!!!Zdjęcie wrzucę w piątek po ładowaniu.Od niedzieli robię jeszcze ładowanie wodą 12litrów dziennie w tym 2 litry Pepsi Max:)A co:)Od piątku powoli ograniczam wodę i sól.Myślę że waga w dniu zawodów powinna być w granicach 99kg.Na zawody wyjeżdżam już w sobotę żeby się spokojnie zrelaksować.Weryfikacje mam w niedzielę 9.00-11.00.Ale dzień wcześniej chcę jeszcze jechać wysmarować sie bronzerem z pistoletu u Roberta Piotrkowicza żony bo wiem że będą smarować na miejscu.Są to dla mnie najważniejsze zawody w tym sezonie i chciałbym wejść do finałowej 6-tki przy takiej obsadzie-będzie naprawdę ciężko.O wyjazd na MŚ bedzie bardzo ciężko,zdaję sobie z tego sprawę,są tylko 3 bilety.Dlatego priorytetem jest dla mnie zrobienie formy na 100% tak żebym był zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Żona Roberta będzie w Mińsku? Czy jedziesz do Ząbek na smarowanie? Jak dzwoniłem to ma jej nie być w Mińsku, przynajmniej na MPJiW.

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
myślałem że będzie w sobotę wieczorem,ale info masz pewne?Czyli nie smarują?Bo jeśli tak to sam się wysmaruję nie ma problemu, bronzery mam.Ale podkład chciałem dać z pistoletu.Chyba że będą dopiero w niedzielę smarować na PP seniorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Dzwoniłem osobiście do niej. Dostałem informacje że na MPJiW nie będzie natryskowego smarowania ale czy na PP też ich nie będzie to nie wiem. Ostatnio byli 2 dni.

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
No wiem,wiem bo się smarowałem i byłem pewien że teraz też będą...ale coś mi zaczyna świtać ze w tym samym terminie są zawody w Anglii na których Robert startuje i by się chyba zgadzało że może jej nie być bo będą właśnie tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
masz rację, Britsh Grand Prix 20-21 październik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1539
jak to jest z kulturystami , działa to na tej zasadzie ze cały czas masujecie masujecie , i np na 2 miechy przed zawodami rzeźbicie?

Sportowy Tryb Życia !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium