SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
cod a Ty ciągle robisz sam dół ciała, głównie pośladki?
czy ja coś przeoczyłam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
W tym tyg tylko.. mam problem z rękoma, bolaly mnie.. jakby przeciazyla, głównie dłonie.. dlatego nie chciałam używać i ćwiczyć rąk, przez ten tydzień nie ćwiczyłam i jest lepiej. Szczerze nie wiem z czego to wynikło. Czy z przeciążenia, czy złego rozciągnięcia itp


Zmieniony przez - cod123 w dniu 2017-01-07 23:39:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Ale główny problem był z przedramionami, mięśniami ramion czy barkami?? Trzeba szukać przyczyny - bo tak się nie powinno zdarzać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
no właśnie to jest bardzo dziwne, nigdy tak nie miałam. Ból jest w dłoniach i przedramionach, taki nie stały, ale przeszywający od czasu do czasu. A co do barków to właśnie też czuje czasem takie kłucie i spięcie jakby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
A zdarzało Ci się ostatnio ćwiczyć z otwartą dłonią - tak że kilka ostatnich powtózeń w seriach ciężar leżał praktycznie tylko na palcach bez zaciśniętej dłoni??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
hmmm teraz ciężko mi sobie odtworzyć wszystko, ale możliwe że np przy martwym ciągu w ostatnich powtórzeniach ciężar szedł na palce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
no i to może być ten winowajca. W takich sytuacjach lepiej zrobić więcej serii na mniejszym zakresie - ale żeby chwyt nie puszczał. W dodatku gwałtowne otworzenie dłoni może wręcz powodować mechaniczne uszkodzenia ścięgien - bo to one zbierają na siebie wtedy całą energię generowaną przez ciężar będący w ruchu.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-01-09 09:57:08

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
no rozumiem.. człowiek mądry po szkodzie jakoś można sobie z tym teraz poradzić? ogólnie jest lepiej niż było, ale jeszcze czuje te dłonie. Tydzień nie ćwiczyłam góry, myślisz że odpuścić kolejny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Całej góry odpuszczać nie musisz. na pewno można zostawić ćwiczenia z grupy push oraz jakieś główne ale na niedużych ciężarach z grupy pull. Więc mc może jeszcze na chwilę odpuścić ale już jakieś wiosłowanie itp na ciężarze który spokojnie utrzymasz - ja bym zrobił.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

WHEY premium