SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Cześć i czołem.
Jak kogoś to obchodzi to wróciłem z roboty 3 dni temu i teraz czas wziąć za prawdziwą prace!
Nie chodziłem na siłownie prawie 4 miesiące. Co mogę powiedzieć to, że waga utrzymuje sie nadal na tym samym poziomie ok 74kg. Zgarnąłem jednak sporą ilość fatu, który ulokował się w strategiczncych pkt (tj. klatka piersiowa, dol brzucha, boczki).

Od dzisiaj zaczałem latać po lekarzach, bo się trochę zatoki popsuły, w środę ide do ortopedy na wizytę w sprawie kolana. (prawdopodobnie jeszcze w sierpniu załatwie sobie zabieg i będę mógł robić nogi huuurrra ).

Diety póki co nie trzymam, siłownia może za kilka dni muszę zobaczyć co będzie z tym kolanem, jak powie, że np za tydzien mam miec zabieg to się karnetu nie opłaca kupować, nie?

Na razie bedę starał się być aktywnym jakieś bieganie rano na czczo, by spalić tłuszcz.
Przez ten czas co byłem w UK strasznie wkręcił mi się boks, na szczescie mam worek to i to może być ciekawą stroną aerobów.

No dobra! A teraz gadać kto ze starych kompanów jeszcze żyje, bo trochę mam zaległości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawie wszyscy żyją, nawet kurek przypakował


Powodzenia, zdrowia i formy! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
a ja jak zwykle gruby, nadal tu jestem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tęskniłem :'(

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Również jestem, zdrowia

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Ja tak samo, czekam na nowe wpisy ;)

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Cześć wszystkim!
Miło was znowu widzieć. Jutro ortopeda (wchodzę bez kolejki f*** yeaa xd).
Zobaczymy co z tym zabiegiem. Dzisiaj idę kupić trochę książek do szkoły, bo wrzesień coraz bliżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 8067 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42784
Siema Coockawski miło usłyszeć że powróciłeś na stare śmiecie Myślałem że już nas opuściłeś haha Powodzenia u ortopedy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
też cośtam czytam :*

rekompozycja Ci wyszła, a jeszcze marudzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arnold? to ty żyjesZ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

WHEY premium