SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
No dzisiaj nie dam rady diety trzymać, bo od jedzenia mnie odpycha może później sobie jakieś piersi z kurczaka z ryżem zrobię, ale od jutra to już lecimy na ostro. Przed snem obejrzę sobie kilka video z youtuba o motywacji i ogień.
Może ktoś mi powiedzieć dlaczego często mnie przekierowuje do tego tematu?
https://www.sfd.pl/OPOLE_SPORT_FAIR__31.05_1.06.2014-t1014560.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Nie mam pojęcia ale mnie chyba też przekierowało właśnie ... ja filmiki na YT codziennie oglądam musi być motywacja :D Jedziesz z koksem Coockawski bo lato tuż tuż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039


Mam taki opiekacz do kanapek. Jak myślicie jakbym włożył tam plaster piersi z kurczaka przyprawiony to upiekłoby mi się? Nie mam niestety takiego grilla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
spróbuj Możesz w tym bez problemu podgrzewać już zrobiony, wchodzi zaj**iście. Kurczak może się udać, bo jest w miarę delikatny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Tutaj masz ciekawy przepis z wykorzystaniem takiego tostera https://www.sfd.pl/_Kanapki_owsiane_z_nadzieniem_do_szkoły,_pracy_!-t648708.html a co do pierski to myśle że jeśli filety będą cienko pokrojone to powinno sie dobrze " upiec "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Jak zrobisz tą pierś to daj znać, bo sam jestem ciekaw efektu :)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Pierś wypróbuję na dniach, bo ojciec nie wytrzymał i mi ją usmażył na teflonie.. .
ten przepis co Kacper podał dzisiaj wypróbuję to cykne jakieś fotki i zdam relacje jak wyszło .


Leci kolejna maślanka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Kreatyna się skończyła. Beta-alanina może być jako antykatabolik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
betka nie ma takiego działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
To co tutaj za sponsorować? Najtańsze mono? Ale czy w ogóle warto? 2 tygodnie redukcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

WHEY premium