SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dasz radę wrzucic jakie filmy z treningow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Ciężko będzie na prawdę . Trochę się wstydze nagrywać na siłowni hehe, może jak nie będzie ludzi, któregoś dnia to coś nagram.

Dzisiaj znowu dałem dupy! Nie zjadłem nic w szkole, przez co musiałem nadrobić kcal wieczorem jestem już po 5 posiłku i mam przed soba o 22 6 posiłek, a jestem pełny! Nie wiem czy dam rade, ale postaram się

Dałem na bica dzisiaj wiekszy ciezar i mniej rep w sztandze prostej może coś urośnie

Jutro pierwszy raz biorę pojemnik z żarciem do szkoły (100g makaronu razowego + tunczyk z puchy) już widzę te hejty w moją strone :'-(




ALE JAK TO SIE MÓWI?
PIES ICH YEBAŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Wszędzie hejty ,a u mnie podziwiali jak pierwszy raz wziąłem pojemnik z jedzeniem do szkoły :D

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
hejtują ale potem będą zazdrościć albo już zazdroszczą ze masz jakieś pasje.
U mnie to studenci więc nikt nie hejtuje co najwyżej śmieją się z moich 8 jajek na wieczór jak wcinam :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mówisz, żeś pełny? Ja to z 6 moich posiłków lekko głodny jestem tylko przed śniadaniem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
bo pewnie wszystkie kcal idą w uda i brzuch głoduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Pewnie że hejtują i cie krytyukują ci co sami nie mogą wziąść sie wgarść :D Ja dzisiaj wcinałem śniadanie w szkole i 2 rusków naprzeciwko co siedziało na przerwie gadało coś że na masie trzeba "żreć" 6 razy dziennie ( może o mnie ) Zastanawiam jaka będzie mina ludzi jak będzie lato a ja zmasowany haha. Ja też chyba nagram jakieś filimi żeby ktoś mi ocenił/poprawił technike bo jednak ejst ona najważnejsza.

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-10-28 21:35:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
bo jezeli koniecznie checie zobaczyc technike to mogę nagrać u kolegi w garażu, bo tam sami swoi xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasem wypada wrzucić, żeby zobaczyć jak ta technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
DZIEŃ 10 - MASA
Trening
5 minut rowerek stacjonarny
15 minut bawienie się na maszynach do cardio, bo nowe przywieźli


Suplementacja
Vitalmax Monohydrat Creatine:5g rano
Beta- Alanina Activlab:4kaps
Ostrowia WPC80: 30g

Dieta


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

WHEY premium