SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
U mnie z dietą nie ma problemu. Oprócz tych kilku wyskoków z ciastkami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Dzisiaj trening plecków.

Podciąganie szeroko nachwytem 3s
Podciąganie neutralnym chwytem 3s
Low Rows 4s
Wiosłowanie sztangą 4s
Grzbieciki 4s
Szrugsy 4s

Unoszenie nóg w zwisie 3s
Spiecia brzucha 2s



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
4 posiłek to był omlet, zaj**ista sprawa nigdy wcześniej nie robiłem, a nawet nie wiedziałem, że to takie dobre .
Po nowym roku (albo po feriach) mam sprawdzian z podciągania w szkole i chciałbym zabłysnąć. Chwyt dowolny zwis ma być ponad kąt prosty 12 powt. ocena dobra, 16 powt. bardzo dobra. Nie będę ukrywał, że to drugie bardziej mnie zadowoli. Jakieś rady?
Od nowego roku chyba zrobię jakiś cykl (30dni). W planie mam zamówić cm3, beta alanina, i wpc, ew. moze arginine (zerznąłem przedtreningowke od Tomka ).
Jutro może wrzucę jakieś zdjęcia. Dzisiaj odczuwalne domsy po wczorajszym treningu na klatce i bickach, zobaczymy jak jutro plecy będę czuć
Dni dziennika narazie nie będę podliczał, dopiero po nowym roku.
idę robić ostatni posiłek pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Pozdrooooooo! Jak chcesz zabłysnąć to podciągaj sie codziennie i z czasem da sie zrobić coraz więcej powtórzeń ;) Czemu nie podajesz ciężarów jakich dzwigałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
16 powtórzeń to dużo w miarę ;D

Zmieniony przez - SnicK w dniu 2013-12-28 22:57:20

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwis tylko do kąta prostego? pikuś w porównaniu z powtórzeniami z prostych rak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Para on napisał, że ponad kąt prosty czyli chyba podciągnąć sie trzeba ponad kąt prosty. Zresztą sam się zastanawiam, bo coś nie pasuje xd

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Hehe. Nie mam drążka Kacper w domu by się podciągać codziennie. Na treningach przy plecach będę dawał priorytet na podciąganie.

Chodzi mi to to, że zwis jak prawidłowe wykonanie do zwis jest na prostych rękach, a tutaj wystarczy, że zwis będzie wykonany ponad kąt prosty. (podchwyt lub chwyt neutralny).

Czekajcie, bo ja sam już nie wiem co gadam.
Patrzcie
tak jak na pierwszym zdjeciu u tego pana ramiona przy zwisie przekraczają kąt prosty (i to sporo).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednak nadal jest to o wiele prostsze niż z wyprostowanych rąk. i ponad kąt prosty oznacza np. kąt prosty + 1 stopień :D
Przy podciąganiach na ilość, a nie treningowych można oszukiwać i to bardzo. Niepełne ruchy, włączanie innych mięśni do pracy :)


Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-12-28 23:43:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paramaribo, do wyprostu, ale chyba nie do przeprostu co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

WHEY premium