SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
zależy jak kto woli :) ja akurat lubię duży przejrzysty ekran

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
No Ja też, ale te 4,5 cala to jest maksimum dla mnie :D A idealny jest s4 mini ;)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42769
Coockawski z tymi pannami to serio ? Mają lecieć na twoją sylwetke a nie na telefon Co do Iphona 5 to paru kolegów ma i nie ma nic lepszego szkoda tylko ze takie drogie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież połowe tego co płacisz za iphone'a płacisz za markę, a nie za to co ma w środku co, powiedzmy szczerze, wygląda blado przy konkurencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42769
Cenowo można to porównać , ale szczerze to system iphona podoba mi sie bardziej od reszty mankamentem też jest że najlepsze app są płatne.Ja mam htc holywood i telefon dobrze chodzi a i tak korzystam z niego do słuchania muzyki na codzien wole moją niezniszczalną nokie z kolorowm ekranem i latarką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
system systemem, ale za tą samą cenę dostajesz sprzęt poprzedniej generacji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Na żarty napisałem to o panienkach Kacper . Musiałby być niezły pustak z niej, żeby poleciała na telefon...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
uwierz mi , ale tak jest . Wyciągniesz telefon w towarzystwie dziewczyn to zobaczysz co się będzie działo tracę wiare w ludzkość

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42769
J/w kurvy na to lecą , zresztą bardzo duży % lasek leci na kase , na to co masz a nie na Ciebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Z takimi nawet nie warto gadać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

WHEY premium