SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
Dobra już nie dokuczaj NIe jest łatwo od razu przerzucić się na masę z normalnego trybu jedzenia.. Zjadłem dzisiaj tyle ile dałem radę w siebie wpakować. Powoli będę zwiększał dam próg póki co na 2600 kcal zobaczymy co z tego będzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No to tak zrób i zdawaj relację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na masie nabiał może być, mleko nie żadne 0.5% tylko tłustsze jak już chcesz dać

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
2% jest optymalne. 0.5% za bardzo przetworzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
Dzisiaj robiłem na wieczór tego 8minutowego ABS na spróbwanie. Wytrzymałem 4 minuty i dalej nie miałem siły. Strasznie mocno czuć brzuch. Trzeba będzie robić to ćwiczenie, bo wydaje się być dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
W poniedziałek poszły nóżki, dzisiaj DOMSY niemilosierne ledwo co człapie i jeszcze o 18 idę na procesję po miescie nie wiem czy podolam trzymac tępa dla moherów xD
Dzisiaj poszły plecki, słaby dzień, nawet przedtreningówka nic nie dała. Doszła do mnie kreatynka Xplode z Olimpu i od dzisiaj ją biorę. Cały dzień na jajach/tunczyku/chlebie i nalesnikach z mąki razowej, bo scisly post xD Będę starał się co jakiś czas wrzucać fotki i jakieś rozpisk z treningów do końca cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
Witam. Znowu wracam po przerwie od siłowni i dieta. Nie ćwiczyłem teraz z powodu matur. Wczoraj napisałem ostatnią podstawę, którą musiałem napisać. Teraz przede mną jest geografiia, do której i tak się za bardzo starać nie będę, bo nie zależy mi na niej i 2 matury ustne. Mam więcej czasu dla siebie. Wczorajszego wieczoru postanowiłem sobie, że chciałbym wrócić na siłownię. Strasznie mnie do tego ciągnie... Chciałbym zmienić swoją sylwetkę, bo nie ukrywam strasznie się zalałem przez brak aktywności i przez to, że nie uważałem co jem. Bywały wieczory, kiedy potrafiłem wypic sobie 5 piwek, zjeść dużego kebaba i jeszcze nawpychać się przed snem ciastem Dlatego też reaktywuję dziennik i liczę na waszą pomoc. Zdjęcia świni (czyli mnie xd) i trening do sprawdzenia:

Poniedziałek
NOGI
Squats 4s 12-10x
Wykroki 3s 12-10x
MCPN 3s 12-10x
Wypychanie suwnica 4s 12-10x
Prostowanie na maszynie 4s 12-10x
Uginanie podudzi 4s 12-10x
Wspiecia na palce stojąc maszyna z obciązeniem 4s 15x
Wspiecia na palce stojąc na krawędzi 3s max



Wtorek
BARKI + TRIC

Wyciskanie sztangielek 4s 12-10x
Wyciskanie na barki maszyna 4s 12-10x
Podciąganie sztangi do prody 4s 12-10x
Face Pullsy 4s 15x

Uginanie sztangielki oburącz za głową 4s 12-10x
Francuskie wyciskanie 4s 12-10x
Prostowanie ramion na wyciągu 2s 12-10x

ŚRODA
PLECY

Podciąganie na drązku nachwytem 3s 12-10x
MC 4s 12-10x
Wiosłow sztanga podchwytem 4s 12-10x
Sciaganie wyciagu zza kark 4s 12-10x
Low Rows 4s 12-10x
Szrugsy 4s 15x

Brzuch indywidualnie

CZWARTEK
OFF


PIATEK
KLATKA + BICEPS

Wyciskanie sztangi 4s max x max
Wyciskanie sztangielek skos górny 4s 12-10x
Wyciskanie sztangi skos dolny 4s 12-10x
Pompki/Dipsy 2-3s max

Uginanie sztangi prostej 4s 12-10x
Uginanie sztangielki na modlitewniku 4s 12-10x

Diete chciałbym zacząć z progu 2500kcal
(waga 75kg na czczo, wzrost 177cm, wiek 19 lat) Co sądzicie o takim progu? I jak podzielić mam B/T/W ?










Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2015-05-07 13:21:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Nie wiem jak było na początku, ale "to" tutaj wygląda źle. Ale nie ma tego złego, może na przyszłość będziesz miał nauczkę. Swoje "zero kaloryczne" znasz? Bo wg mnie mógłbyś zacząć właśnie od tego. Wraz ze zmianą produktów tłuszcz sam powinien zacząć lecieć. Dopiero jak stanie, wtedy obciąć kcal/dołożyć aktywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
Moje zero kaloryczne wynosi 3,200 kcal. Wiem jednak z doświadczenia (z wcześniejszych redukcji 102kg - 68kg), że mój organizm potrzebuje zdecydowaniej mniejszej ilości kcal, abym mógł zacząć chudnąć. Dlatego obrałem sobie na początek 2500kcal na test np przez 2 tygodnie i będę obserwował czy w tym czasie waga spada czy się utrzymuje. Do każdego DT przez pierwszy tydzien daję 20minut cardio, następnie 30,40 etc. Dzisiaj ostatni luźny dzień, a od jutra lecimy. Od jutra też będą pojawiać się wrzutki z diety, dlatego jakby jakieś produkty nie pasowały czy coś to proszę o danie o tym znać ! ;) pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Chyba z Dreamem się zgadałeś co do tego "zapuszczenia się"
Jak zwykle życzę powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

WHEY premium