SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Na nowy rok planuje zakupić
Cm3 (cykl 8-10tyg)
Beta Alanina Activlab (non stop)
Ostrowia WPC80 2x

Co myślicie ? Jeszcze coś na sen by mi się przydało, bo mam problemy rano wstawać zawszę chodze niewyspany, zdenerwowany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
A stosowałeś już coś kiedyś nas sen ? Ja kiedyś stosowałem i mi to osobiście nic nie daję ;/ Jeśli nie pośpie min. tych 8h to nie ma opcji, żebym byl wyspany.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
nic wczesniej takiego nie stosowalem. ja nawet jak i 8h pospie to tez niewyspany :D. O dziwo w weekend dluzej pospie i np z niedzieli na poniedzialek mniej i wstane o 7 do szkoly to jeden raz w tygodniu kiedy wstaje wypoczety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Wpisek nie było, bo mi się nie chciało
Możecie mi wierzyć na słowo, że dieta i treningi były, tylko po prostu nie miałem jakoś weny twórczej wrzucać tego do dziennika.
Dzisiaj i jutro mam szkole, niestety. A jak u was? wolne?

Przez te 3 dni miałem 3 treningi: plecy + brzuch, biceps+trening podciągania, a dzisiaj zrobiłem nogi :).

Uginanie na maszynie 4s 12x
Wypychanie na suwnicy 4s 12-8x
Wykroki 3s 12x

Łydki na maszynie 4s 15x
Łydki z cc 4s 40x

Dzisiaj kalorie zwiększone do 2,900. lekko za dużo z węglami, ale mam cienki okres.. kury u babci nie chcą się nieść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Gdzie siady?!

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Pewnie, dlatego że jakaś kontuzja wcześniej była.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Tak, kontuzja. Trzeba będzie zabieg robić wycinania kostki, bo ona jest w fazie rozrostu i coraz mocniej boli. Dlatego nogi bez siadów i niedużym ciężarem. Zabieg wycinania dopiero będzie przeprowadzony jak skończę 18 lat. (1 miech do urodzin ). Ale nogi mimo, że bolą wolę zrobić lekkim ciężarem, bo i tak są ch u jowe xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Całą kostkę? Będziesz mieć implanty czy coś?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Źle tu ująłem. Nie chodzi mi o kostkę przy stopie. Chodzi mi o kostkę (kość), która wyrasta z kości (przy czworogłowym). Taka zmutowana trochę . I trzeba ją odciąć.


@EDIT
Znajdę któregoś dnia prześwietlenie to wam pokażę ocb

Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2014-01-02 22:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Wczoraj wolne.
Dzisiaj powinno też być, bo zrobiłem już wszystko w tygodniu, ale i tak poszedłem. Zrobiłem klatkę i tył barków.

DIETA:

Dzisiaj wyjątkowo mało białka, bo jak mówiłem mam takie dni czasem, że z żarcia nie dam rady ogarnąć odp ilości białka. Np dzisiaj pytałem się rodziny czy będą jedli skrzydełka z kurczaka ze mną, bo mam ochotę to upiekę oni, że nie, bo mają schabowe zupe itp. Upiekłem 0,5kg dla mnie, zjadłem w 2 posiłku 200g, wracam z treningu i nie ma skrzydełek...
Dlatego paczka z bialkiem, kreta i beta alnina zamowiona, bo beta wyszla daawno temu, a kreatyny zostalo na 2 max 3 dni.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

WHEY premium