Wczoraj zacząłem Sobie lekkie ładowanie żeby zobaczyć jak to będzie. Poleciało jakieś 600 g ww I normalnie 360 g białka +40g fatu. Źródła czyste mała ryżowa kleik płatki ryzowe wafle ryzowe owoce leśne dżem 100%. Więc czyściutko. Dziś podobnie ok 600g ww 40 fatu białka ciut mniej jakieś 240 g. Produkty idę tyko jak wczoraj. Warzywa też jak na redu [...]
13.03 off kolejny dzień offu ale myślę że dobrze zrobi. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem 2 dni przerwy od siłowni. Ostatnie 2 noce słabe bo nieprzespane. Dziś można powiedzieć zakończyliśmy redukcję ale foty jakieś wrzucę jutro bo dziś światło było kiepskie. Dziś luźniejszy dzień jeżeli chodzi o dietę 1. 3 jaja 2 bułki trochę masła 2 wafle [...]
04.05 Pullover wyc gorny 4x12 Drazek nachwytem 3xccx5,5,5 Focze wioslo sztanga 2x85x8 1x85x11 Wioslo z v wyc dolnego 72,5x10 77,5x10 82,5x10 87,5x10 77,5x15 Wznosy hantki w opadzie tułowia 4x12,5x15 Face pull z guma 3x max Ostatnie treningi bardzo dobre, ciężary cały czas lekko do przodu. Ostatnio standardowa micha w dt: 1. Wolowina jaja awokado [...]
13.08 off Byłem u Radka. Ostatnie 4-5 tygondi lasy i później jakies 4 tyg utrzymania wagi. Makro na najbliższe 4 tyg Ww 880 b 440 t100 Moda na obniżanie bialka a u mnie trawienie ok wiec podbitka. Micha: Dt 1. Bialka jaj cale jaja pieczywo maslo orzechowe 2. 30-40 min po śniadaniu 50g izolat 50g dextroza 3. 100g ryz izolat maslo orzechowe banan [...]
polecam zrobić dżem samodzielnie, owoce+jakiś żelfix+słodzik =4 razy mniej kalorii, sam tak robię, jestem zadowolony i o wiele taniej to wychodzi Zmieniony przez - kuchi5 w dniu 2015-08-05 15:08:08
serce się kraje jak widzę ten cukier, a wiesz że jest też słodzik w pudrze? a co do naleśnika najpewniej byłoby rozpisać poszczególne składniki, bo nie wiadomo czy naleśnik który robisz przypomina tego z tabelki :D słodzik w pudrze to głównie wypełniacz z maltodekstryny, więc nie koniecznie jakaś super opcja. polecam zrobić dżem samodzielnie, [...]
[...] do witamin - ich nadmiar jest z organizmu usuwany. Tak więc przyswajamy najwyżej dodatkową porcję cukru. Rada: pijajmy soki bez dodatku cukru, najlepiej świeżo wyciśnięte. Dżemy niskosłodzone. Dzięki nim oszczędzamy kalorie i... faszerujemy się chemią. Zamiast cukru, który jest naturalnym konserwantem, producent dodaje konserwanty chemiczne. [...]
hej witaj ta kasza manna miód, dżem, musli , czekolada to musisz sobie darować zobacz jak ci węgle przez to podskoczyły staraj się chyba raczej trzymać je na poziomie 130 białko też w tej granicy reszta tłuszcze a najlepiej to niech się wypowie ktoś z szefostwa :) popatrz na dzienniki innych dziewczyn najlepiej poszukaj osoby w twoim wieku i z [...]
Tak też zrobię, aczkolwiek czasu już nie cofnę, bo dziennik podsumuję w następnym tygodniu. Ale wydaję mi się, że szczyt formy będzie na początku sierpnia więc jak coś to wrzucę wtedy dodatkowe info/foto. Dziennik będę zamykać bo to ostatni tydzień na IF, a nie będę wam tu ściemniać z czasem postu i uczty bo już teraz ciężko mi to ciągnąć, [...]
Dzisiaj lżejszy trening nóg a zaraz zabieram sie robić stabilizacje + ABS na trx :) więć intensywnie . Potem planuje od razu do lozka . A jutro nie nastawiam budzika :D . TRENING 1.Wyprosty podudzi na maszynie 5x15 2.Uginania Podudzi na maszynie 4x12 3.Przysiady na hack maszynie 4x10 4,Wypychanie na suwnicy 4x max (12-15) 5.Przysiady na smithe [...]
Tydzień rozpoczęty treningiem nóg . TRENING 1.Uginanie podudzi na maszynie 5 serii 2.Wyprosty podudzi na maszynie 5 seri (wysokei pwot.) 3.Przysiady ze sztanga 2 serie wstepne + 8x140/8x150/8x160/6x170/4x180kg 4.Wykroki w miejscu 3 serie 5.ddrop set na suwnicy 6.Lydki wspiecia na palce siedzac 7.Osle wspiecia jednonoz DIETA. 1.80g owsianych [...]
Weekend był dla mnie wielkim cheat weekendem . I dobrze wypocząłem i podjadłem na prawde spoko dużo . Wiadomo syff poszedł ale dzisiaj na nogach było widać dodatkowy gaz. Najpierw wpiska z soboty TRENING Klata+ Biceps 1.Wyciskanie na ławeczce płaskiej z zatrzymaniem 5x8-12 2.Wyciskanie na skosie dodatnim 4x10 3.Wyciskanie hantli wąsko na skosie [...]
ps. a dzem juz kupuje na ladowania bo chyba bedzie pierwsze -> glukoza + fruktoza jakies 300-500g max bez szalanstwa typu 16g/kgmc bo nie dam rady tyle wejdzie 300-500g wegli ~3g bialka malo fatu <50g tak max 2900kcal w sumie Ludi_ Ile Heinza Po ile chodzi u Ciebie taka buteleczka? ja mieszkam w Irlandii normalnie jakies 2,50€ [...]