SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

Dżem

  • Mati - Wiosna 2022

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    Wczoraj zacząłem Sobie lekkie ładowanie żeby zobaczyć jak to będzie. Poleciało jakieś 600 g ww I normalnie 360 g białka +40g fatu. Źródła czyste mała ryżowa kleik płatki ryzowe wafle ryzowe owoce leśne dżem 100%. Więc czyściutko. Dziś podobnie ok 600g ww 40 fatu białka ciut mniej jakieś 240 g. Produkty idę tyko jak wczoraj. Warzywa też jak na redu [...]

    Odpowiedzi: 3874 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-03-12 19:45:42 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Mati - Wiosna 2022

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    13.03 off kolejny dzień offu ale myślę że dobrze zrobi. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem 2 dni przerwy od siłowni. Ostatnie 2 noce słabe bo nieprzespane. Dziś można powiedzieć zakończyliśmy redukcję ale foty jakieś wrzucę jutro bo dziś światło było kiepskie. Dziś luźniejszy dzień jeżeli chodzi o dietę 1. 3 jaja 2 bułki trochę masła 2 wafle [...]

    Odpowiedzi: 3874 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-03-13 12:07:42 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Mati - Wiosna 2022

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    04.05 Pullover wyc gorny 4x12 Drazek nachwytem 3xccx5,5,5 Focze wioslo sztanga 2x85x8 1x85x11 Wioslo z v wyc dolnego 72,5x10 77,5x10 82,5x10 87,5x10 77,5x15 Wznosy hantki w opadzie tułowia 4x12,5x15 Face pull z guma 3x max Ostatnie treningi bardzo dobre, ciężary cały czas lekko do przodu. Ostatnio standardowa micha w dt: 1. Wolowina jaja awokado [...]

    Odpowiedzi: 3874 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-05-05 06:42:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mati - Wiosna 2022

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    Weekend totalny off, udało się wypocząć, rano szlo cardio a popołudniu z racji pogody spacer i/lub rower. Miska od dziś i makro Dt, b360 t 90 ww 660 Dnt b360 t100 ww 300 Dt. 1. Wolowina +jajka+ awokado 2. Pre platki jaglane + ryzowe+owowc +wpi+bialka jaj+maslo migdałowe Intra 100 g ww 3.post kleik,tostowy, dzem, owoc, wpi 4. Ziemniaki/ryz+piers [...]

    Odpowiedzi: 3874 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-05-11 06:55:25 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Mati - Wiosna 2022

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    09.06 Klata barki Wl skos dol 3x110x10 hantle skos dodatni 50x8 45x11 Butterfly 68+2,5x12,12 75+2,5x12 82+2,5x15 Wznosy bokiem siedzac 3x10x10 Hammer barki 60x10 75x10 100x8,10 Podciaganie sztangi wzdluz tulowia 4x30x12 10.06 nogi Fronty wasko 70x10 90x8,9 110x7 Wypychanie nog 150x12 250x12 300x12,12 Wyprosty 61x10,10 68x10,10 54x17 Zginanie 67x8 [...]

    Odpowiedzi: 3874 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-06-10 16:41:05 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Mati - Wiosna 2022

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    09.06 off Micha z dzis: 1. 3 cale jaja 120g pieczywa 30g masla orzechowego 400ml bialek jaj 2,3 50g ryz 130g tunczyk 25g wpi 15g majonez light 90 g awokado, 40g ananas,10g rodzynki, kukurydzą 4. 75g ryz 200g krewetki 20ml oliwy z oliwek, 100g piersi z kury 5. 300g ziemniaki, 300g piers, 20ml oliwy 6. 60g maka ryzowa, 400ml.bialka jaj, 25g wpi 30g [...]

    Odpowiedzi: 3874 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-07-09 21:27:23 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Mati - Wiosna 2022

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    13.08 off Byłem u Radka. Ostatnie 4-5 tygondi lasy i później jakies 4 tyg utrzymania wagi. Makro na najbliższe 4 tyg Ww 880 b 440 t100 Moda na obniżanie bialka a u mnie trawienie ok wiec podbitka. Micha: Dt 1. Bialka jaj cale jaja pieczywo maslo orzechowe 2. 30-40 min po śniadaniu 50g izolat 50g dextroza 3. 100g ryz izolat maslo orzechowe banan [...]

    Odpowiedzi: 3874 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-08-13 19:05:07 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Mati - Wiosna 2022

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    przy okazji micha z dzis 1. 3 jaja 400 ml bialek 160g pieczywa 30g masla orzechowego 2. Szejk 40g wpi 50g carbo 3. 100g platki ryżowe 100g banan 70g wpi Intra 50g dextrozy 15g eaa 4. Post 125g platki ryzowe 100g banan 70g wpi 160g pieczywa 60g dzem 5. Szejk 50g dextroza 20g eaa 6.150g ryz 100g losos 200g krewetki 30g ww z sosu slodko ostrego. 7. [...]

    Odpowiedzi: 3874 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-08-19 18:46:29 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Redukcja z 236kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    polecam zrobić dżem samodzielnie, owoce+jakiś żelfix+słodzik =4 razy mniej kalorii, sam tak robię, jestem zadowolony i o wiele taniej to wychodzi Zmieniony przez - kuchi5 w dniu 2015-08-05 15:08:08

    Odpowiedzi: 654 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-05 15:06:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja z 236kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    serce się kraje jak widzę ten cukier, a wiesz że jest też słodzik w pudrze? a co do naleśnika najpewniej byłoby rozpisać poszczególne składniki, bo nie wiadomo czy naleśnik który robisz przypomina tego z tabelki :D słodzik w pudrze to głównie wypełniacz z maltodekstryny, więc nie koniecznie jakaś super opcja. polecam zrobić dżem samodzielnie, [...]

    Odpowiedzi: 654 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-05 16:21:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ciekawostki

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] do witamin - ich nadmiar jest z organizmu usuwany. Tak więc przyswajamy najwyżej dodatkową porcję cukru. Rada: pijajmy soki bez dodatku cukru, najlepiej świeżo wyciśnięte. Dżemy niskosłodzone. Dzięki nim oszczędzamy kalorie i... faszerujemy się chemią. Zamiast cukru, który jest naturalnym konserwantem, producent dodaje konserwanty chemiczne. [...]

    Odpowiedzi: 372 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-05-11 05:48:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hej witaj ta kasza manna miód, dżem, musli , czekolada to musisz sobie darować zobacz jak ci węgle przez to podskoczyły staraj się chyba raczej trzymać je na poziomie 130 białko też w tej granicy reszta tłuszcze a najlepiej to niech się wypowie ktoś z szefostwa :) popatrz na dzienniki innych dziewczyn najlepiej poszukaj osoby w twoim wieku i z [...]

    Odpowiedzi: 260 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-25 09:05:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dżem jest mojej roboty, słodzony stevią, a cukier fakt - raczej domowy nie jest ;)

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 5081 Data: 2013-10-03 16:01:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Wieczna redukcja - ostatnia prosta

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Tak też zrobię, aczkolwiek czasu już nie cofnę, bo dziennik podsumuję w następnym tygodniu. Ale wydaję mi się, że szczyt formy będzie na początku sierpnia więc jak coś to wrzucę wtedy dodatkowe info/foto. Dziennik będę zamykać bo to ostatni tydzień na IF, a nie będę wam tu ściemniać z czasem postu i uczty bo już teraz ciężko mi to ciągnąć, [...]

    Odpowiedzi: 152 Ilość wyświetleń: 19084 Data: 2014-07-14 21:58:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Wtorkowy trening barków i bicepsa . A w środę lekki basen :) TRENING 1.Wyciskanie sztangi nad głowę 3x12 + 2x10 2.Unsozenie hantli an boki 4x15-20 3.unoszenie hantli na boki zza bioder 3x20+drop set 4.Przyciaganie drazka do brody 3x12 5.Unoszenie hantli rpzed siebię 3x12 6.Uginanie przedramion na modlitewniku 4x10 7.Uginanie rpzedramion do czola [...]

    Odpowiedzi: 1189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-17 11:27:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Dzisiaj lżejszy trening nóg a zaraz zabieram sie robić stabilizacje + ABS na trx :) więć intensywnie . Potem planuje od razu do lozka . A jutro nie nastawiam budzika :D . TRENING 1.Wyprosty podudzi na maszynie 5x15 2.Uginania Podudzi na maszynie 4x12 3.Przysiady na hack maszynie 4x10 4,Wypychanie na suwnicy 4x max (12-15) 5.Przysiady na smithe [...]

    Odpowiedzi: 1189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-04 18:30:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Tydzień rozpoczęty treningiem nóg . TRENING 1.Uginanie podudzi na maszynie 5 serii 2.Wyprosty podudzi na maszynie 5 seri (wysokei pwot.) 3.Przysiady ze sztanga 2 serie wstepne + 8x140/8x150/8x160/6x170/4x180kg 4.Wykroki w miejscu 3 serie 5.ddrop set na suwnicy 6.Lydki wspiecia na palce siedzac 7.Osle wspiecia jednonoz DIETA. 1.80g owsianych [...]

    Odpowiedzi: 1189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-01 20:52:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kamil Szczęsny (marylinnn) 300 dni z hi-tec

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Weekend był dla mnie wielkim cheat weekendem . I dobrze wypocząłem i podjadłem na prawde spoko dużo . Wiadomo syff poszedł ale dzisiaj na nogach było widać dodatkowy gaz. Najpierw wpiska z soboty TRENING Klata+ Biceps 1.Wyciskanie na ławeczce płaskiej z zatrzymaniem 5x8-12 2.Wyciskanie na skosie dodatnim 4x10 3.Wyciskanie hantli wąsko na skosie [...]

    Odpowiedzi: 1189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-08 17:49:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    a jak ten dżem z K**? i gdzie ty dorwałeś te legginsy w takich cenach? %-) Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-08-25 21:23:31

    Odpowiedzi: 3247 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-08-25 21:21:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ps. a dzem juz kupuje na ladowania bo chyba bedzie pierwsze -> glukoza + fruktoza jakies 300-500g max bez szalanstwa typu 16g/kgmc bo nie dam rady tyle wejdzie 300-500g wegli ~3g bialka malo fatu <50g tak max 2900kcal w sumie Ludi_ Ile Heinza Po ile chodzi u Ciebie taka buteleczka? ja mieszkam w Irlandii normalnie jakies 2,50&#8364; [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-17 18:15:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)