Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3057
Napisanych postów
51893
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
351395
stefano00
serce się kraje jak widzę ten cukier, a wiesz że jest też słodzik w pudrze? a co do naleśnika najpewniej byłoby rozpisać poszczególne składniki, bo nie wiadomo czy naleśnik który robisz przypomina tego z tabelki :D
słodzik w pudrze to głównie wypełniacz z maltodekstryny, więc nie koniecznie jakaś super opcja.
kuchi5
polecam zrobić dżem samodzielnie, owoce+jakiś żelfix+słodzik =4 razy mniej kalorii, sam tak robię, jestem zadowolony i o wiele taniej to wychodzi
robiłem parę razy z borówek, żurawiny i bez żelfixów się obyło.
Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-08-05 16:23:09
Szacuny
152
Napisanych postów
218
Wiek
35 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
1787
Hmm, dzięki, w sumie to na szybko napisałem, a połowę tego co chciałem wiedzieć, mogłem znaleźć w google, więc sorry za fatygę ;) Ciekawi mnie jednak jak teraz wyjść obronną ręką z tego tematu ze słodzikiem. Stosować tabletki i rozpuszczać je w minimalnej ilości wody, czy macie jakieś inne propozycje?
@Edit
Poszperałem trochę na forum i mniej więcej wiem, że najlepiej celować w słodziki na bazie Stewii. Widziałem Twoją wypowiedź, Koniu, jak polecałeś aspartam. Zawsze słyszałem mase negatywnych komentarzy na jego temat. Możesz powiedzieć czym się kierowałeś przy tamtej opinii?
Szacuny
60
Napisanych postów
119
Wiek
46 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
8317
Dorzucam się do pytania o słodziki, bo sam chętnie zacząłbym stosować - czy warto, jaki mają wpływ na insulinę, jeśli warto to jakie? Widziałem materiał Pana Mauricza (
Szacuny
967
Napisanych postów
11363
Wiek
7 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
191614
Słodzikami spokojnie można słodzik w tych tabletkach , na insulinę nie mają aż takiego wpływu a raczej żadnego. Dużo ich nie użyjesz i spokojnie możesz dosładzać nimi . Pozdrawiam
Szacuny
30
Napisanych postów
378
Wiek
40 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
10889
Postojami w redukcji się nie przejmuj, komórki tłuszczowe po oproznieniu z tłuszczu potrafią napelniac się woda - więc i waga może nie spadać... Po jakimś czasie się oproznia. Jak trzymasz diete i liczysz kalorie to nie ma co się stresować. Postoje będą tak czy owak. Żeby było śmieszniej za retencje wody odpowiada kortyzol, więc stresujac się wagą doprowadzasz do zastoju
Szacuny
152
Napisanych postów
218
Wiek
35 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
1787
Kcainam, nie wiedziałem o tym, dzięki za info :) Ten słodzik, który wklejałem wczoraj, zamówiłem. Sprawdzimy co to jest. Ciekawi mnie tylko, że jest tam jedynie 25g, co ma równość ponoć 12kg cukru. Inne znowu aukcje w podobnej cenie promowały extrakt z Stevii 350g, ale dawkowanie w skali 1:1, z tym, że stężenie tego RAb A było mniejsze parę procent. Przetestuje najwyżej.
A tutaj dieta z wczoraj. Data na obrazku dzisiejsza, ale nie sugerujcie się tym ;) Z tą golonką przesadziłem w tabeli, nie było tego 150 gram, ale uwzględniłem więcej na wszelki wypadek, bo próbowałem podczas gotowania. Robiłem pierwszy raz golonę w piwie, ogólnie bomba, także jak macie masówkę, to koniecznie skosztujcie ;)
Zmieniony przez - Ciężki91 w dniu 2015-08-06 11:41:44
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
przez przypadek zauważyłem temat Chłopaku jestem z Tobą, nie poddawaj się wierzę w to że Ci się uda. Powodzenia, trzymaj się i oby tak dalej, będę zaglądał, bo warto śledzić takie tematy