SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 236kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 152646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Dzięki, Zioekt :) Trzymajcie kolejny filmik!



2

Moje vlogi na Youtube - https://www.youtube.com/user/buhaj91/videos 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Z chęcią poobserwuję Powodzenia i dużo wytrwałości. P.S - farciarz jesteś skoro Faftaq zdecydował się pomóc. Lepiej chyba trafić nie mogłeś
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
czyli 3 godziny aerobów jeżeli dobrze zrozumiałem dziennie, hardkorowo :D ja jednak na orbitreku 2h dziennie nie przekraczałem a miałem takie wrażenie że jeżdżę i jeżdżę , 3h bym nie zniósł raczej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
W sumie to sam się zastanawiałem ostatnio nad tym, czy to do końca aeroby, bo trochę mi ciężko i w sumie to jakby się zastanowić, to teoretycznie chodzę z takim Robertem Burneiką na barkach, hehe :) Śmieje się, jakoś ta masa się rozkłada na ciele, ale jednak jak widzę czasem z jaką łatwością ludziom się porusza, to mam wrażenie, że moje marsze to naprawdę wysiłek siłowy, a nie aeroby. Oj tam, teoretyzuje ;)

No a że 3 godziny wyszło, to akurat wczoraj to było 20 000 kroków, a nie robię tyle codziennie. Poniżej 15 000 będę starał się już nie schodzić dziennie, niewykluczone też, że nadal będę podbijał, ale wszystko z głową, bo ostatnio przesadziłem i to nie było rozsądne. Chodzi mi tu szczególnie o kontuzje, bo jednak obtarty jestem nieźle, używam talków, trochę to pomaga, ale w te upały wiecie jak to jest, poce się jak świnia i "rany" gorzej się goją. Ogarniemy to!


Dieta na wczoraj, standardowo z dzisiejszą datą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Co do obtarć najlepsza jest mąka ziemniaczana :) Pomaga natychmiastowo :)!!! Sam jak ważyłem 150kg to obtarcia były codziennie :) Stary , ludowy sposób :) Zasypać się mąką ziemniaczaną i następnego dnia nie ma już ran :)! Sprawdź koniecznie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Też stosuje :) Pomaga chyba faktycznie najlepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Ciężki91




Nie śledziłem tego tematu od poczatku, ale czemu jedziesz na diecie wysokowęglowodanowej? Jest jakiś powód? Przy takich problemach z insulina powinieneś być na Diecie Optymalnej dr.Kwaśniewskiego, tak by organizm energie czerpał z kwasów tłuszczowych a nie z cukrów.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
Będę śledził i trzymał kciuki!

Nie poddawaj się Kuba! Pjona.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Nice, dzięki, nie ma opcji żeby coś mnie teraz zatrzymało :) A co do pytania kolegi wyżej, moja dieta jest na razie intuicyjna. Nie jadę na żadnych rozpiskach. Ważę jedzenie i liczę kcal, pilnuje aby się zgadzało. Za jakiś czas przejdę na low carb, na razie dobrze leci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zayebiscie podszedłeś do tego odchudzania. Konkretne podejście deitetyczne- czyli mało kalorii, ale nie głodówka + spacery, co jest chyba najlepszą aktywnością dla Ciebie. A nowy filmik już obejrzany:)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mętlik w głowie, 1 posiłek jako przedtreningowy CO JA MAM ZJEŚĆ!!??

Następny temat

Redukcja,szybki spadek wagi

WHEY premium