SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 236kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 151962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Siema! :) Jest dobrze, trzymam się, trochę modernizacji posiłków było w te święta i nie dałem rady w 100% trzymać się rozpiski, ale i tak jestem zadowolony. Opowiem Wam więcej jak wrócę od kobity jutro, bo ogólnie ten czas spędziłem poza domem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Ogólnie sprawa wygląda tak, że jeśli chodzi o mnie, to najchętniej wziąłbym ze sobą w pojemniki żarcie i miał wyybane na to co jest na stole, ale można powiedzieć, że uległem bliskim... i nie chce aby zabrzmiało to jak wygodna wymówka dla mnie :) Jadłem i karpia i kapustę z grochem, nawet spróbowałem makielek. Od stołu odchodzilem pełny, ale nie przeżarty, treningu pilnowalem i co najważniejsze dla mnie, nie ruszyłem nic słodkiego poza tym kęsem makielek. Święta spędzałem u przyszłych teściów, a tutaj wszyscy maja mega słabość do słodyczy, wiec placków i wszelkiego rodzaju innych cukrów było opór, a ja na detoksię chciałem dosłownie zwariować. Długo by opowiadać, a pisze na szybko z telefonu... W każdym razie czuje się lepiej i pozytywnie widzę przyszłe ważenie. Brakowało mi tylko tego trzymania miski, bo dieta na czuja, jak robiłem to przez ostatnie pół roku, zaczęła zawodzic. Jestem na dobrej drodze, nagram jakiś filmik na dniach jak wrócę
2

Moje vlogi na Youtube - https://www.youtube.com/user/buhaj91/videos 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
co to są makielki? Pierwszy raz słyszę o czymś takim.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Podejrzewam Makówki :)

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57588
Koniu151
co to są makielki? Pierwszy raz słyszę o czymś takim.


Zmielony mak, bakalie do tego to już zależnie od domu kluski,makaron albo pieczywo. U mnie miesza się to z ubitą śmietaną.
Jakiś miód też chyba babka daje. Dokładnie nie wiem, bo nie jem tego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
a czyli "kluski z makiem" tak to moja babka nazywała.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
A nie kutia? Ohydne

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57588
Kutia to chyba ze zbożem jakimś jest. Równie paskudne co makiełki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
tak kutia chyba z ziarnami pszenicy, ale nigdy nie jadłem. Za to kluski z makiem spoko.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Tak, kluski z makiem dosłownie. Myślałem, że makiełki to pospolite określenie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mętlik w głowie, 1 posiłek jako przedtreningowy CO JA MAM ZJEŚĆ!!??

Następny temat

Redukcja,szybki spadek wagi

Wiecej