SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 236kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 152624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Peeling może pomaga ale nie przy takiej ilości skóry :) .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Moja panna zleciała koło 20kg swojego czasu i też ma kompleksy z "wiszącą" fałdką na brzuchu, co dla mnie jest śmieszne, bo praktycznie jej nie widać, tyle że zamiast fit, jest luźniejsze ciałko, a katuje się tymi pilingami, smaruje itd, cuduje, a i tak to *uja daje. Tak że gdyby podejść do tego konsekwentnie, pewnie jej to pomoże, nadal jest w trakcie "kuracji", ale na większy płaszcz skórny, to jedynie kropla rozwiązania dla spragnionego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
ja ze swojej strony polecam zimno-ciepło prysznice, może ekstremalnie nie ujędrni się skóra, ale skoro kosztuje tyle co i nic to warto spróbować mi odrobine pomogło ,a do tego poprawia krążenie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Z tymi prysznicami też trochę działam ;)

Ostatnio dodałem nowy materiał, zapraszam ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Ja też ostatnio rozchorowany. Już od dwóch tygodni brak treningów .
1

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1458
Nie znam się na diecie i być może dostanę jakieś ostrzeżenie ale trzymam za Ciebie kciuki,dasz radę chłopie! Nie jesteś sam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Kuba pjona! Filmik na propsie
Dalej dajesz! nie przestajesz!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
Dawno wpisów nie było...po wszystkim ? Chyba się nie poddałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Ostatnio wrzucał coś Ciężki na you tube'a i bodajże na facebooka. Ale na sfd, rzeczywiście niewiele informacji o Tobie, Ciężki. Nie myślałeś, że tak zapytam, o założeniu dziennika treningowego?


Zmieniony przez - 90packer w dniu 2015-10-02 14:17:43
1

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Hej! Faktycznie się dawno nie odzywałem :) walka trwa, właśnie jestem na treningu, ale chwile musiałem odsapnac, sprawdziłem maila, zaraz wstaje i lecę dalej. Ogółem jest ok, miałem parę wpadek w poprzednim miesiącu, między innymi 3 dniowy cheat day maraton chlania z przyjacielem, którego nie widziałem kawał czasu. Wpadł do mnie spontanicznie na kilka dni, reszta juz jakoś sama wyszła. Do tego przeziębienie mnie męczyło jakiś czas, ale nie dałem się kompletnie rozłożyć. Wpłynęło to jednak na jakość treningów. Nie poddaje się jednak i zasuwam dalej. Spokojnie, nie szukam wymówek, wręcz przeciwnie, mam jakoś więcej sił do walki ostatnio. We wtorek przeszedłem samego siebie. 24000 kroków, jakieś 16km pieszo w ten dzień. Dumny jestem, widzę postępy w kondycji itd. Nic, ja lecę dalej bo stygne. W niedziele się cheba zwaze, wiec będe wiedział więcej. W każdym razie psychicznie ++
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mętlik w głowie, 1 posiłek jako przedtreningowy CO JA MAM ZJEŚĆ!!??

Następny temat

Redukcja,szybki spadek wagi

WHEY premium