SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 236kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 152643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1398
Gratulacje Kuba. Jedziesz dalej.
1

"Jeżeli masz cel i robisz więcej niż mówisz to w końcu go osiągniesz."

"Największym wojownikiem jest ten, kto pokonał sam siebie."

POZDRAWIAM - PREUSSEN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Graty. Obczaj sobie ten temat

https://www.sfd.pl/Roczna_głodówka,_pytanie_do_Fafa_i_innych_mózgów:D_-t1086502.html

To tak a propos Twoich zmagań;) Wersja ekstremalna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19940
Gratulacje obys wytrwal do konca w swoim postanowieniu a bedzie zaj**iscie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Jedziemy, jedziemy :) Nie śpimy!

Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2410
Powodzenia, dorzuacam do powiadomien
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Dzięki wielkie! ;)

Mam do Was pytanie. Chciałbym załatwić sobie kartę multisport, ale niestety nie mam możliwości pozyskać jej od pracodawcy. Z tego co czytałem istnieje możliwość dopisania się do kogoś, kto już ją posiada, na zasadzie, "osoby towarzyszącej", która również dostaje swoją kartę, ale musi opłacać dodatkowo jakieś 150zł miesięcznie. Byłbym skłonny płacić, tylko potrzebuję kogoś, kto ma aktualnie taką kartę i złożyłby wniosek o wyrobienie kolejnej dla mnie. Finansowo gwarantuję comiesięczne wpłaty. Pomoże ktoś to ogarnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
spróbuj zapytać w dziale Targowisko, ale najpierw przeczytaj czy regulamin tam pozwala na takie coś.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-08-29 13:37:41
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Wrzuciłem właśnie na fanpage nową fotkę :) Pamiętacie miesiąc temu moje zdjęcie z miarą, które Wam pokazałem? Zobaczcie jak wygląda to dzisiaj :)

3

Moje vlogi na Youtube - https://www.youtube.com/user/buhaj91/videos 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1056
Widać wizualnie ze jest lepiej:) powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343
Wielkie szacun, pozdrawiam i oby tak dalej!! :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mętlik w głowie, 1 posiłek jako przedtreningowy CO JA MAM ZJEŚĆ!!??

Następny temat

Redukcja,szybki spadek wagi

WHEY premium