SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 236kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 152543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
No... ogarnąłem temat, może pomiar powinien być rano, ale nie jestem teraz jakoś obżarty, ani wzdęty, czuje się normalnie, zatem na chwilę obecną:

Brzuch - 172cm
Klata - 164cm
Udo - 96cm
łydka - 67cm
Biceps - 50cm

Zrobiłem sobie również kilka pikantnych zdjęć. Teraz chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że skóra jednak się nie wciągnie :)


Trochę mi miary brakło...


Ja w całej okazałości


Bok


Tył


Po opuszczeniu spodni, wiszący brzuch i deformacja przy bliźnie (wyrostek robaczkowy)


Wisząca skóra na ramieniu


Lewy bok, duża fałda idąca od piersi aż po plecy



Zmieniony przez - Ciężki91 w dniu 2015-08-03 18:26:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Super :) Najważniejsze że jest motywacja :) Wydrukuj sobie te zdjęcia i napisz z tyłu " Nigdy już taki nie będę " i powieś gdzieś w widocznym miejscu ! :) Dobra motywacja !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Hehe, na lodówce :)

Nie mogę już edytować wypowiedzi, ostatnia fota nie działa, macie ją tutaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8 Wiek 109 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 733
Ach stary nie jest tak źle zaprzyj się trzymaj na swoim nie zapominaj dlaczego zacząłeś i w końcu zobaczysz w lustrze to na czym ci zależy ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Najważniejsze, aby moje nowe czynności zamieniły się w nawyki, do tego teraz dążę. Jak to ogarnę, reszta to już tylko czas.
4

Moje vlogi na Youtube - https://www.youtube.com/user/buhaj91/videos 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8 Wiek 109 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 733
Owszem masz czas i życzę ci abyś go nie zmarnował będę ci się bacznie przyglądał ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Dzięki, Zedd ;)

Tutaj wczorajsza rozpiska:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Czy konsultowałeś z fafem to posiłki które tu wklejasz? Czy najpierw jesz, a potem liczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
cytując Ciężkiego
Ciężki91
Nie liczyłem mikroskładników, to jeszcze nie ten etap, samo tak wyszło. Na pewno lepiej, że sporo białka, niż węgli :) Faf w ogóle radził przejść na nisko węglowodanową rozpiskę, ale zostawiliśmy to na później, taki as w rękawie jak redukcja zwolni. Na razie zrezygnowałem z produktów takich jak słodka maślanka i jogurty. Trochę mi tego brakuje, ale zastąpię to zwykłą maślanką + owoce i słodzik ;) W niedziele waga!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
stefano00
cytując Ciężkiego
Ciężki91
Faf w ogóle radził przejść na nisko węglowodanową rozpiskę, ale zostawiliśmy to na później, taki as w rękawie jak redukcja zwolni.



Nie bardzo rozumiem.
To co zacytowałeś kłoci się z postem wyżej.
<100g węgli to już dieta niskowęglowodanowa.

Jesz na czuja... Czemu nie przygotujesz sobie dzien wczesniej rozpiski - mniej wiecej - nie co do grama - bo jak sam piszesz nie jestes na to gotowy. Ale raz jesz 200g wegli, potem 180, a potem 90... Tak ustaliles z fafem? Stosujesz CC? Bo nie kumam. Tu chodzi o Twoje dobro. A liczenie MAKRO nie jest trudne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mętlik w głowie, 1 posiłek jako przedtreningowy CO JA MAM ZJEŚĆ!!??

Następny temat

Redukcja,szybki spadek wagi

WHEY premium