SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 236kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 152301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
Przepraszam nie doczytałem. Ja jestem zwolennikiem wolniejszego schodzenia z kcal, lustra i wagi. Na początku wiadomo że waga pójdzie w dół jak szalona ale potem mogą pojawić się problemy i stagnacja. Jeżeli jednak waga idzie w dół przy zachowaniu względnego komfortu i samopoczucia to najważniejsze. Boję się jednak, że te twoje: zupa pomidorowa z ryżem 500 gr nijak ma się do rzeczywistości. nie chciałbym Ci wrzucać diety kulturystycznej ale zamieniłbym jednak produkty przetworzone. Więcej chudych mięs typu filet z kurczaka, indyka, wołowina, schab.Mniej tłustej wieprzowiny. Z ciekawości napisz co pijesz



Zmieniony przez - Slimbarti w dniu 2015-07-21 09:59:44

Zmieniony przez - Slimbarti w dniu 2015-07-21 10:00:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25062
faftaq pisał, że powolne ucinanie nie musi być stosowane przy otyłych
też jestem ciekawy że często ludzie na 1300 kcal piszą ,że nie są głodni, może faktycznie masz wolny metabolizm, ja przy 2500 byłem lekko głodny jak zaczynałem redukcje przy 142 kg, na dodatek ciągle wcinasz cukier (kisiel :D ) a ja jadłem ryż czy płatki owsiane
a jak nie ma w tabelach to pewnie musiałbyś po kolei wszystkie składniki zupy wymienić, te dane w tabelach przeważnie są dla suchych składników, ryż przed gotowaniem itp.
co do wieprzowiny, zdania jak zwykle podzielone, ale Koniu poleca https://www.sfd.pl/Wieprzowina_czy_zdrowa_-t759611.html


Zmieniony przez - stefano00 w dniu 2015-07-21 10:46:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Podkreślałem wcześniej, że na razie to tylko moje przykładowe odżywianie bez żadnej rozpiski itd. Wrzuciłem to, abyście mieli obraz mojego obecnego odżywiania. Jest tam multum nieścisłości i błędów żywieniowych, wiem o tym, ale na wszystko przyjdzie czas. Powoli zaczynam zwracać coraz większą uwagę na to co jem, a nie tylko na to ile :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
A odnośnie tego co pije, zrezygnowałem ze słodzonych napojow, rzadko pije herbatę, staram się dodatkowo wtedy jej nie słodzić. 95% płynów jakie przyjmuje, to czysta woda, często też soki pomidorowe i oczywiście mleko, oraz maślanka ;) Z ulubionych mineralek, to przeważnie Muszynianka, choć częściej filtruje sobie kranowkę, która zawsze stoi w dzbanku na kredensie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 396
Powodzenia kolego. Chetnie zobacze jakie liczby bedziesz mial za rok.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Liczę na jakieś 50kg mniej za rok ;) Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
Poczytaj o diecie PALEO może akurat Ci podejdzie. Zacznij powoli "ucinać" złe nawyki i czekam na rezultaty! Pozdro ! :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11800
Slimbarti już tu w temacie było ustalone, że 2k dla Ciężkiego będzie ok i tego się trzymajmy. Trochę innymi zasadami będzie rządziła się redukcja osób z większymi problemami, a trochę innymi redukcja większości z nas - zwykłych forumowiczów, którzy pragniemy na dobrą sprawę wprowadzać w życie zmiany jedynie kosmetyczne.

Jeszcze dorzucę trzy grosze. Wydaje mi się, że na tym etapie i jeszcze przez dłuższy czas będzie można zostawić sobie trochę luzu w diecie. I tak będzie schodziło w dół, a psychika przynajmniej nie ucierpi, a to ona jest najważniejsza.


Zmieniony przez - 90packer w dniu 2015-07-22 10:30:42
1

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Wszystko małymi kroczkami, Packer... ;) Damy radę!

Doszedł mi dzisiaj statyw, niedługo mógłbym zacząć nagrywać jakiś vlog, ale pojawiły się problemy z kontem YT, mam jakieś ograniczenia od lutego za prawa autorskie, które wygasną w połowie sierpnia. Może uda mi się dogadać i znieść szybciej blokady, to zacznę coś już działać na tej płaszczyźnie. Nowego konta nie chcę zakładać, to mam od 8 lat jakoś. Czyli co, pewnie niedługo mnie usłyszycie i zobaczycie na YouTube :)
1

Moje vlogi na Youtube - https://www.youtube.com/user/buhaj91/videos 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Udało się, pierwszy vlog nagrany, zmontowany i wrzucony na YouTube :) Założyłem do tego celu oddzielny wątek, aby było bardziej przejrzyście ;)

https://www.sfd.pl/Redukcja_z_236kg__vlog_ruszył-t1083187.html# 
1

Moje vlogi na Youtube - https://www.youtube.com/user/buhaj91/videos 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mętlik w głowie, 1 posiłek jako przedtreningowy CO JA MAM ZJEŚĆ!!??

Następny temat

Redukcja,szybki spadek wagi

WHEY premium