SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

Dżem

  • D I E T A na mase ::: PROSZE O KONSULTACJE I POMOC

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 10g B: 40g T: 14 W: 105 700kcal PRZED TRENINGIEM 18.30 Mleko 200ml Mleko w proszku odtluszczone 20g Kakao wedel 20g Otreby 20g B: 20g T: 7g W: 65g 400 kcal KOLACJA PO TRENINGU 22:00 Twarożek 100g Dżem 30g Banan 250g Mleko 200ml Kakao Wedel 10g B: 46g T: 10g W: 76g 640 kcal RAZEM Białko: 166g Tłuszcze 55g Węglowodany 500g 3100kcal

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1224 Data: 2006-01-26 15:50:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dita ocen

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    8.00-nitroprogen+cm3+glut 8.40-clenburexin 9.00-lipo6 9.15-omlet,8 białka jaj,płatki ows,rodzynki,dzem bez cukru Banany do picia 11.00-piers,makaron lub ryz ,brokuły,pieprz ,bazylia 13.30-nitroprogen+ lipo6 14.30-clenburexin 2tbl 15.00-ryba ,makaron,brokuły,pieprz,bazylia+lpo6 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 742 Data: 2010-08-20 11:29:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MOja dieta na mase do Oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 35g Jogurt truskawkowy 1,5% tłuszczu 120g B-57g/T-23g/W-60g Drugi posiłek : Ryż biały 100g Cebula 20g Pomidor50g 7/1/79 Trzeci posiłek: Chleb zwykły 150g Masło extra 20g Dżem brzoskwiniowy 100b Olimp Sojavit 18g 24/19/116 Czwarty posiłek: Ryż biały 100g Kotlet schabowy panierowany 100g Cebula 20g Pomidor 50g Marchew 100g 27/25/97 Piąty [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1114 Data: 2011-10-10 20:37:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA DO OCENY -> HELP

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Prosiłbym o Ocene i ewentualne poprawki !!! Z góry Wielkie Dzięki :) Śniadanko 7:00 - Kreatyna 5g + 30g Glukoza + 1-2g Tauryny - 250ml mleka -35 g płatków + troche musli lub rodzynki i orzechy włoskie - owoc - wafle ryżowe - Gainer 50g (nieobowiązkowo) - witaminy W szkole: 9:00 - owoc (jabłko, banan) W Szkole: 11:00 - chleb razowy - zielony [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2282 Data: 2005-08-01 18:18:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta dla dziewczyny do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam osoba odchudzajaca sie: pleć: kobieta wiek:18 wzrost:170 waga:72 zapotrzebowanie kaloryczne: ok 1700 kcal cel: zbicie kg dieta: ok 1400kcal, 108g bialka, 57g tluszczy, 115g weglowodanow w 4 posilkach 1 posilek sniadanie : jogurt morelowy 1,5% tluszczu 150g 6gB/2gTl/13gWW 95 kcal chleb graham 20g 2g/0g/9g 45 dzem [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1075 Data: 2009-02-02 18:59:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Siema. Mam dla was dietke do oceny ktora mam od dietetyka nie chcialem robic sam diety bo balem sie ze cos zj**ie :D.Cel to redukcja juz ta diete stosuje 3 tyg ale chcialem sie upewnic od was czy jest to dobra dieta.Podam przykladowy dzien i bedzie to poniedzialek kiedy to robie FBW + aeroby (max 30 min) Sniadanie: 1. Serek naturalny bieluch [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 1683 Data: 2012-07-12 20:19:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do sprawdzenia, 70 kg, ektomorfik

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Cel: Poruszenie bicepsa i wzrost innych partii Śniadanie 7:00 Płatki kukurydzniane 100g Mleko 300ml Rodzynki suszone 20g Wiórki kokosowe 20g Posiłek II 10:30 2 Kajzerki 60g Dżem 20g Posiłek III 13:00 Kajzerka 30g Serek twarogowy półtłusty 100g 2 banany Obiad 16:00 Ryż biały 150g Pierś z kurczaka 200g Trening 17:00 Posiłek potreningowy 18:00 2 [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 7180 Data: 2010-11-11 13:06:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Duza nadwaga , prosze o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam:) Chciałbym schudnać i prosiłbym o pomoc, najlepiej o ułożenie jadłospisu diety. Płeć: Mężczyzna Wiek: 20 Waga: 85 Wzrost: 172 Obwód klatki: nie wiem Obwód ramienia: 37 Obwód talii: nie wiem Obwód uda: nie wiem Obwód łydki: nie wiem Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem Aktywność w ciągu dnia: szkoła od 8 do 16 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1182 Data: 2008-06-22 19:02:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase, pare pytań

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Waga: 93 Wzrost: 188 Klata:107 Brzuch Troszkę nad pępkiem: 95!!!!! <--- Oponka jest Kark: 41 Zmierzyłem poziom tłuszczu według jednego z sposobów z forum i wyszło mi 26% Dużo czy mało ? 1 posiłek 80g płatków 2 jajka 10ml oliwy z oliwek łyżka miodu mleko + dżem 2 posiłek Jajecznica z 4 jajek + 80g płatków 3 posiłek Szejk 60g płatków + 40g odżywki [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1760 Data: 2010-09-08 23:57:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta dla każdego

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Temat walkowany tyle razy ze nic dodac sie nieda, ale... Mało mozna znalezc porad jak prowadzic diete jezeli niema sie czasu ani mozliwosci przylozyc do tej ze to tak ujme "prawdziwej" masowej czyli dbajac o kazdy detal o kazdy jeden gram bialka dlatego chcialbym wam przedstawic diete jaka sam stosuj i chcialbym abyscie sie do niej odniesli I - [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1995 Data: 2008-10-03 17:20:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza dieta - na masę, proszę o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich, piszę bo chcę zacząć trenować i rosnąć, a żeby tak się stało muszę także prawidłowo się odżywiać. Trochę o sobie: 20 lat 190 cm 80-84 kg Więc dieta na masę, jestem dość wybredny więc i tu może być problem, ale chodząc po tematach i korzystając z dietetyka sfd zrobiłem coś takiego: śniadanie: 2 jaja - 242 kcal 22b 17t 1w [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 997 Data: 2011-02-15 09:24:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czas poredukcyjny- Kilka pytań

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam kilka pytań odnośnie diety po redukcyjnej. W tej chwili kończe redukcje i powoli bedę zwiększać kcal aż do bilansu 0. Może dla nie których te pytania wydadzą się dziwne ,ale chodzi mi to po głowie od dłuższego czasu :) A więc,czy po redukcji jak bede zwiększać węgle to moge jeść: dżem raz na tydzień chociaż? płatki kukurydziane lub [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 745 Data: 2014-05-25 00:23:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta z nadziejami:)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mężczyzna, 22 lata, 185 cm, 85kg. Cel: do tej pory nie stosowałem diety i złapałem trochę tłuszczu. chcę zrzucić trochę brzucha, może złapać troszkę mięsa. zapotrzebowanie: 2500 kcal aktywność: 3 treningi siłowe i 3 treningi boksu w tygodniu, praca siedząca. dieta: 8.30 lub 09.00 Śniadanie: Placek: 2 jaja(, 20g wpc(, 50g płatków [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 945 Data: 2010-12-30 22:59:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ktoś Oceni?? CZy jestem Niewidzialny??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] dieta wygląda tak: Dieta Posiłek I 7:00 (przedtreningowy) Płatki orkiszowe: 50g B8 T4 W40 Kcal 169 Białko Jaja kurzego 180g B19 T Kcal 98 zółtko 30 B5 T8 Migdały 10g T10 B4 Dżem niskosłodzony 50g W19 30min przed treningiem Nox Pump 9:00 (po Treningu) Odżywka Carbo 50g W47 Kcal 93 Antykatabolik 9:30 Optimum 100% Whey Gold Protein B28 Kcal 128 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 861 Data: 2010-07-20 13:40:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny - Redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Od zawsze byłem na masie. Chciałem ciągnąć do końca wakacji ale jako, że poziom tkanki tłuszczowej wynosi ~19%, pas 89cm (wg kalkulatora na PoTreningu.pl) postanowiłem pierwszy raz zacząć redukcje i chodź trochę zgubić z brzucha do wyjazdu pod koniec wakacji. Pierwsze rozmyślania oczywiście należy kierować do diety. Zapotrzebowanie wychodzi mi [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1301 Data: 2012-06-05 23:13:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam pisalem juz tutaj temacik ale byl słaby i poprawiam go:D Ważę 64kg mam 180 cm wzrostu i mam 18 lat we wakacje;p Oto i ona: Sniadanie ok 7/8 godzinie: -Płatki owsiane ok 80g - mleko 3,2% ok 300ml+ -rodzynki ok 30-40g - jajko na miekko lub jajecznica z 1 jaja. - Jem tak zeby sie najesc do syta ;d wiec ile moge tyle jem czyli ok tyle co [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 2879 Data: 2009-01-30 18:53:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Z pomocą paru osób z forum ustaliłem sobie taką dietę( areoby,trening na rzeźbę) Dni treningowe: I 7:00 Płatki kukurydziane 70g, mleko 3,5% 250ml II 10:00 Jogurt 1,5% tłusczu 400g III 13:00 Chleb razowy 50g, plasterki szynki kanapkowej IV posiłek przedtreningowy: 100g makaronu bezjajecznego, twaróg półtłusty 150g, mleko 250ml, dżem [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 993 Data: 2006-12-05 21:28:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do oceny/poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Godzina 7:00 2 jaja, orzechy włoskie, migdały, łyżka mąki, dżem, jogurt naturalny 0% -> z tego robie omlecika i wcinam + duża kawa bez cukru Godzina 10:30 2 kanapki z chleba żytniego, wędlina z piersi z kurczaka / surowizna, pomidor, rzodkiewka, 2 całe jaja gotowane na twardo Godzina ~14:00 2 kanapki z chleba żytniego, wędlina z piersi z kurczaka [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1173 Data: 2009-05-17 14:07:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie o sposob na platki owsiane

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    jak w temacie, czy od strony "technicznej" takie przygotowanie platkow owsianych bedzie dobre: mleko zagotowac do wysokiej temp, zmiksowac z gainerem czekoladowym (dla smaku, ok 50g gainera), zalac platki owsiane, po pewnym czasie dorzucic np pokrojona brzoskwinie z puszki ( 2 polowki ) i do tego rodzynki z 40g. lub zalac wrzatkiem (woda) platki [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 4029 Data: 2008-07-03 23:17:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka masowa do oceny!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] kurczaka b/skóry 100g Ryż biały 100g TRENING po treningu odrazu woda z 30g miodu 6. II Kolacja Jaja kurze całe Mąka pszenna typ 500 Mleko zaw. 2,o% tłuszczu Dżem truskawkowy niskosłodzony To wszystko sklada sie na omlecika Moje dzienne zapotrzebowanie to B:130 T:85 W:358 Kcal.:2711 Tyle wyszlo z dietki [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1206 Data: 2006-03-09 18:17:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)