Trening bardzo bolesny i szedł jak krew z nosa. Każda seria na ławce i siadach to była tragedia. Uczucie senności. Nie zrobiłem planowanej ławki -skosu i wykroków. Poległem tez na siadach 80 kg( tydzień temu poszły bez problemu 3-4) Rozgrzewka: trucht na siłownie (1,3k) ławka: 10-8-6-4-2-10 (50 kg-52,5 kg 55kg-57,5 kg -60 kg -50kg) Rozpiętki [...]
Okazało się że zostaję na Porsgrunn. Dostałem depresji i chciałem wypić flaszkę którą ze sobą przywiozłem. Koniec końców flaszkę wymieniłem na rower. Jutro będę pedałował. Po za tym taka trafieja w sklepie: dżem idealny na redukcje: smakuje genialnie, a słoiczek ma 140 kcal :) Norki to jednak umieją:) [...]
Paatik, Kabo: Nie będę polemizować z tym że dżem czy miód nie są dobrym wyborem żywieniowym(szczególnie na redukcji)- bo nie są, ale dokonuje tego wyboru świadomie:) Zwyczajnie czasami mam ochotę na słodkie. W Polsce jak mnie złapie chcica na słodkie robię sobie białkowe „ptasie mleczko”( ze sporą iloscią erytrolu )które zaspokaja moje [...]
Dżem Zawiszę na propsie Kolega chyba z Bydgoszczy bo widzę zawszę na Zawiszę poprawia :-) pozdrowienia z Łodzi! Dżemik własnej roboty? Ja obecnie redukcja, to mogę pomarzyć... %-) Zmieniony przez - MCMVIII w dniu 2019-02-02 21:06:00
Ja mam swoją specyficzną diete Mi takie coś jak ja jem odpowiada i przy tym masa mi idzie. Jest to normalne jedzenie (obiadki mamusi ) tylko, że na kolacje/posiłek po treningu wpieprzam 2 ryże+100-200g twarogu i dżem,orzechy,rodzynki. Jem jeszcze gainer2 z vitala przy śniadaniu. Siła pewnie poszła, ale nie sprawdzam, moze później. Łapki też nie [...]
biedronka 07.05-13.05 winogron różowy 7,99 polędwiczka wieprzowa 22,9 energetyki 99gr truskawki 3,89 0,5kg stejk kruchy wołowy z antrykotu, rostbefu 2,99 100g (w sumie nie wiem po co taki długi opis ale tak jest) łosoś świerzy 3,99 100g makrela wędzona 1,39 100g filety śledziowe marinero 300g 3,69 Szpinak mrożony 1,99 trio warzywne 750g [...]
LIDL, od dzisiaj tj. 16.10.2017 do środy włącznie: Schab bez kości plastry 360g - 3,49zł (9,69zł/kg) - cena przy zakupie owoców lub warzyw za min. 15zł Mleko Pilos 1,5% przy zakupie 12szt 1,49zł/szt. Polskie mięso mielone wieprzowo-wołowe premium 3,99zł/400g (9,98zł/kg) Pomidory rzymskie 2,99zł/500g Ananas luzem 2,99zł/kg Pomidory suszone [...]
siema wczoraj miałem całkowity przypadkowy cheat meal/day sam nie wiem jak to nazwać... ... do godziny 17 trzymałem sie idealnie diety , ale później zjadłem 4 jajka , 2 bułki, 8 cukierków, dżem( około 1/3) ,litr mleka , płatki czekoladowe 100g , 2 batoniki , oreo, 2 lody, chypsy, sunbites oraz 2 drożdżówki.... i to wszystko w 2 godziny!!! Jednak [...]
Życie zweryfikowało i wpadło to co na fotkach :) do lodów dodałam dżem wiśniowy Pryncypałek (wafelki czekoladowe) nie dałam rady całych i zostawiłam 9szt Kisiel zielony znaaacznie lepszy mam dość...\-) ale jestem happy 8-):-D /SFD/Images/2015/11/9/0632ac46e79d48a3b4ce15c96a67c0bf.jpg /SFD/Images/2015/11/9/226bc2ee840d4bd69e0f854cf4f10728.jpg [...]
Dżem i krem dostałem od koleżanki. Tak dobrego dżemu nigdy chyba nie jadłem. Czuć, że sama robiła, a nie masówka. Malinowy, więc bardziej był kwaśny, niż słodki. A Ovomaltine, to nawet nie mówię %-) Dzisiaj też miałem mega ochotę na domowy obiad i kluski śląskie, więc taki zestaw wjechał jak złoto. Na koniec lody, na które już od miesięcy się [...]
U mnie jeszcze wpadły lody z KarsnoLód Czekolada belgijska, śmietanka i Kevin Pasibus (masło orzechowe na to dżem, boczek i herbatnik) /SFD/2021/7/4/f48cf864108b4501886b573d57fda9cb.jpg