SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cheat Day/ Cheat Meal - ZDJĘCIA

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 324 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
Domowy mały cheat, sakiewki z ciasta francuskiego, wkład nutella i dzem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34626
BzykuDG
Aero. I sa strasznie slabe.



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2015-10-24 10:59:22


nie no ktoś mówił o oreo ale najwidoczniej zaszła pomyłka, a te aero próbowałem jakoś w wakacje jeszcze i fakt słabe

a jak te oreo z burger kinga?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34626
BzykuDG
Aero. I sa strasznie slabe.



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2015-10-24 10:59:22


nie no ktoś mówił o oreo ale najwidoczniej zaszła pomyłka, a te aero próbowałem jakoś w wakacje jeszcze i fakt słabe

a jak te oreo z burger kinga?
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Bez smaku kompletnie. Sam lód i trochę ciastka bez kremu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciasto na kruchym spodzie z budyniem,malinami i kruszonką

1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 324 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
W porównaniu do innych to u mnie na spokojnie chyba. :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34626
poleci ktoś jakieś ciekawe słodycze/czekolady z Niemiec może coś z milki o niedostępnych smakach u Nas czy już raczej wszystkie można kupić w Polsce,większość z 'Nas' ma wyostrzone zmysły w tej kategorii więc liczę na pomoc:)


Zmieniony przez - tomb1 w dniu 2015-10-30 00:34:44
1
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 590 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11170
Coś tam udało się udokumentować :D
Szarlotka i babeczka x 5-6 :D







1

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[LC] lody kakaowe zamiast twarogu!

Następny temat

niecodzienny shake

electro
Polecane artykuły