SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat Day/ Cheat Meal - ZDJĘCIA

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
U mnie skromnie woczoraj, szarlotka + lód :)




3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69
Zdjęcia dość stare, ale godne uwagi, moim zdaniem zaj**ista rzecz

Przepis na raka:

-Ulubione Czipsy. Polecam kukurydziane Tortillia. Najlepiej ostre, żeby mordę wypaliło.
- Przyprawy, zioła
- Jajko
- Mąka
- Piersi
- Sosy
- Olej do smażenia

Wykonanie dość banalne, robimy jak zwykłe panierowane piersi. Różnica tkwi w czipsach.

Panierka: czipsy kruszymy, np. w moździerzu, ew. naparzać młotkiem przez worek. Dodajemy trochę mąki.
Piersi obsypać ulubionymi przyprawami, można zwykłą vegetę . Polecam dużo cayennu, papryki i zioła prowansalskie. Dla lepszego efektu zostawić na parę godzin.
Pomoczyć cyce w rozbełtanych jajach, obsypać panierką. Najlepiej powtórzyć 2x, wtedy będzie dużo chrupiącego.
Smażyć do zarumienia. Podawać z ostrymi sosami lub kto jak lubi.


















3

Boże, odlatujący w obce dla nas strony,
Powstrzymaj odlot swój -
I tul z płaczem do piersi ten wiecznie krzywdzony,
Wierzący w Ciebie gnój!

B. Leśmian- Do Siostry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
ciacho z rapsodia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Widziałem, że chłopaki w Wwie odwiedzali Barna :) - najlepszy lokal z burgerami. Ja od siebie mogę polecić dodatkowo dwa:
Kebab Fenicja - Lawasz - 15 ziko - najlepszy kebab w Warszawie, lokal na francuskiej lub metro imielin
Chińczyk obok metra pole mokotowskie, naprzeciw Zielonej Gęsi - Polecam Indyk Pikantny z Frytkami :D miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Fenicje jadłem własnie tam gdzie piszesz :D Odwiedź jeszcze amrita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pyszne <3

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13446
FiQus
Fenicje jadłem własnie tam gdzie piszesz :D Odwiedź jeszcze amrita


Amrit cienki jak ... wiadomo co :) W Warszawie tylko Efes!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Efes Zjadasz kebsa i nie czujesz że zjadłeś Też dobry, ale małe robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Spróbujcie jeszcze chinola przy metrze pole mokotowskie. Jak dla mnie kosa
...
Napisał(a)
Usunięty przez Malinowa za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[LC] lody kakaowe zamiast twarogu!

Następny temat

niecodzienny shake

WHEY premium