przy dosyć dużej aktywności jest to zdecydowanie za mało kalorii zdecydowanie nie podobają mi się wafle plus dzem - to już lepiej czysta glukozę walić a jeszcze lepiej carbo
Moim zdaniem żaden posiłek nie powinien przekroczyć 1000kcal na redukcji. Jak się głodzisz a potem tyle jesz to przez krótki czas znowu nabierasz tłuszczu. Innymi słowy - rozłożyć na więcej posiłków. No i masz dużo rzeczy z wysokim indeksem glikemicznym (to źle) czyli dżem, musli, banany, ziemniaki...
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
BPL-G Wysłana - 10 lutego 2012 00:12 sniadanie np. placek (owsiane, rodzynki, aromat do ciasta, jajka , odzywka bialkowa , rodzynki, wiorki kokosowe, orzechy) do tego dzem wyzej przykladowe skladniki dajesz co lubisz drugi posilek np. ryz/makaron/kasza + mieso/ryba + orzechy/oliwa/olej lniany + warzywa jak taki placek sie robi wszystko [...]
Współczuję z tym piwem ( :P Pozwolisz, że na chwilę prywatę uskutecznię, odnośnie fotografii :) http://onephoto.net/?p0=2&p1=1&user=37569&gal=1 o, kwadraty widzę, kwadraty:) niektóre bardzo fajne, dżem z pereł jest świetny i ten z jezdnią i rowerzystą:) Lomo? Zwykły średni? ?
1 posilek 2 jajka +ketchup albo majonez 250 ml mleka platki 50g (platki niekidy jem na sucho bo lepiej smakuja pszenne ) 2 posilek napoj mleczny 400ml/wymiana bo trzeba bulka ok 40g mieso doradz jakies dobre + pomidor (tylko jest problem bo jak dodac kurczaka na bulke przykladowo to bede miec za duzo bialka w diecie bo mam jejsc 120 a jem juz [...]
hej, przerzucic sie na slone/ostre to zadna zmiana :P normalnie je sie takie, a ja mowie o slodkiej odmianie max raz na tydzien! (i tez nie super slodkiej, bo super slodkiego nie lubie). To chyba nie zbrodnia dla sylwetki ani zbytnie zboczenie z dietetycznych torow!? ;)) jasne ze slodkie to nic dobrego, ale bez przesady, nie mozna wykluczac [...]
Wielkie dzięki za odpowiedzi ! @samurajka : Mówisz, że za mało kalorii.. Czyli jaki polecasz współczynnik aktywności dla osoby uprawiającej sport wytrzymałościowy 3 razy w tygodniu ( w sumie daje to ok. 12 godzin treningu, z czego faktycznego wysiłku jest ok. połowa, reszta to odpoczynek :D) Jeśli chodzi o węglowodany to faktycznie postaram sie [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Ja bym zamienił dał więcej oleju lnianego i mnie migdałów, a tak poza tym ok (jeśli w diecie są warzywa). Myślę, że jesteś świadomy tego, że dżem nie jest najzdrowszym pomysłem, więc jak będziesz chciał bardziej dopiąć dietę, to zamienisz go na świeży owoc.
INFO Witam! Nazywam się Kamil, rocznik 83. Trenuję kilka lat z przerwami, w tym 1,5 roku na poważnie. Zamierzam wystartować w Debiutach 2015, kategoria do 80 kg. Teraz jestem w okresie budowania w miarę czystej masy mięśniowej do końca roku, od stycznia zaczynam wycinkę. Prowadzę dziennik na forum w dziale Podżekt Dzika Masa z systematycznymi [...]
W posilku po trenigu dalbym weglowodanow zlozonych a zmniejsz w innym. Daj tu np rybe a ser bialy daj za odzywke w ostatnim posilku. Gainer z 3 posilku odpada, wywal dzem a daj swiezy owoc.
dieta bezsensu...moim zdaniem powinno na ckd byc jak najwiecej posilkow 6-8 dziennie....dlatego nie chudniesz bo masz za mało kcal...robisz wogóle ładowania ???? dzem na ckd ??
Wyliczyłeś białka na granice 170 (tutaj się zgodzę2g na kg macy ciała starczą) a wrzucasz na 220g w rozpisce ;-) Ustaw sobie w dzienniku (pule kalorii jaką obliczyłeś) około 170g białka, przyjmij sobie 80-90g tłuszczy , a reszte weglowodanów. Dzem, rodzynki wymień na świeże owoce, wrzuć ziemniaki, różne mięsa - schab, karkówka, uda z kurczaka, [...]
to j/w ułoż dietę na 4 - 5 posiłków wywal dżem, daj warzywa, owoce, urozmaicaj posiłki - nie jedz codziennie tego samego. i albo gainer - albo carbo + białko. Jak będziesz brac tylkoi po trenie - to lepiej to drugie
NAJLEPSZY TRENING TO SĄ SUPER SERIE! odpadasz po treningu jak chcesz przybraćmase to przed trenigiem pij napój proteinowy który mozna zrobić z ( zmiksowanego banna z mlekiem do tego dosypać pól szklanki leka w proszku i dodac miód lub dżem) gwarantuje ze działa a po treningu jak najszybciej dostarfzyć węglowodany :) bo ona są trawione po wysiłku i [...]