Siema, a więc waga: 52 kg, wzrost: 165 , wiek: 16. Mam nadzieję, że pomożecie mi poprawić dietę, sam układałem więc zobaczcie co tam wymodziłem 8:00 (śniadanie przed szkołą) 2x kurze jaja (60g) 1 kromka chleba zytniego pelnoziarnistego + plasterek pomidora i szynki z indyka/ (salami/mielonka czy coś) kanapka z masłem orzechowym + dzem 11:00 (w [...]
Chciałbym ułożyć sobie wygodną dietę z 5 posiłków by nabrać wagi. Myślałem nad czymś takim : 7- mleko z płatkami owsianymi/kukurydzianymi / kanapki z serkiem topionym 11-bułka z szynką i serem /jabłko 14-16- posiłek przedtreningowy-węglowodany złożone -ryż, kasze, chleb pełnoziarnisty, dżem. itp 18-19- posiłek potreningowy, jakieś mięso, [...]
Witam. Jako ze nie otrzymalem konkretnych odpowiedzi w dziale Junior SFD pierwsze kroki... postanowilem zamiescic to tutaj. Dopiero zaczynam chodzic na silownie i chcialbym aby ktos kto sie na tym zna pomogl mi w ulozeniu diety na mase. Na razie robie FBW. Wiek: 19 Wzrost: 174 cm Waga: 71 kg Oto moja dieta: 1.Omlet + dzem / jajecznica + pomidory [...]
Witam, chcialbym nie będe tu przedstawiał ścisłej diety, lecz to co mam zwyczaj jeść. Pragnę zasięgnąć waszej opinii, co to prawidłowości mojego odżywiania. Moj wzrost: 181 cm Waga: 65 kg Wiek: 17 lat zazwyczaj jem: Śniadanie - 4 kromki chleba(raczej ciemny) do tego miód albo dżem(2 kromki) i jakaś szynka z serem(2 kromki) do tego jakiś owoc i [...]
Siemka postanowiłem wstawic swoją dietke do oceny a zarazem do inspiracji którą mozecie z niej czerpac (lecz nic szczególnego tam nie ma xd) a wiec przejdzmy do konkretów :) Posiłek I: Omlet; 4białka 2zołtka 50g płatków owsianych dzem B:39 W:30 T:13 PosiłekII 1 bułka orkiszowa 100 gram twarogu B:26 W:36 T:4 PosiłekIII 1 bułka orkiszowa [...]
Witam. Mam 17 lat, 173 wzrostu, 74kg wagi. Trenuję intensywnie (nawet bardzo). Cel: budowa czystej masy mięśniowej 9:00 Platki owsiane 100g + dżem + mleko na popite lub Jajecznica z dwóch jajek 70g (dwie kromki) Chleb żytni razowy smarowany margaryną warzywa 11:00 Ryż brązowy (3/4 woreczka) z dżemem warzywa jajko na twardo (połowa) bułka [...]
Witam, otóż otrzymałem od znajomego taką oto dietę na masę mięśniową: Posiłek 1: Jajecznica z 3jaj, 2 kromki chleba razowego. Posiłek 2: 60g płatków owsianych, 20g rodzynek, 2 białka z jaj, całośc wymieszac i usmażyc na patelni teflonowej w postaci placków. Posiłek 3: 40g ryżu, 60g piersi z kurczaka, porcja warzyw. Posiłek 4: 40g makaronu, 80g z [...]
Wiek 22 lata praca siedząca 180cm wzrostu powoli waga coraz bliżej 90 kg. Cel to 95 kg 1 Śniadanie Białko, 2 jajka z makaronem bądź ryżem 2 śniadanie około 10.00 2 serki darek galaretka około 30g orzechów włoskich 1 Obiad Ryż z kurczakiem czerwona fasola oraz kukurydza 2 Obiad Ryż z kurczakiem czerwona fasola oraz kukurydza Kolejny posiłek po [...]
Proszę o możliwe sprawdzenie i poprawienie mojej diety. Z tego powodu, ze do szkoły/praca w wakacje jadę o 6 a wracam o 16 ,to dwa posiłki muszę spożyć w szkole. Posiłek 1 ok 6.00 Śniadanie 100g płatków kukurydzianych 250ml mleka 0,5% UHT Rodzynki 15g 2 jajka gotowane Posiłek 2 ok 9.00 2 kromki chlebka razowego Szynka plus warzywo(pomidor, sałata, [...]
Znalazłem dietkę na mase stworzoną przez e-lite. Co prawda napisał że jest to dieta dla osób o wadze ok. 80kg. Ja mam 70kg i zapotrzebowanie tak na 2900 kcal. Od razu pisze ze najbardziej zalezy mi zeby przytyc bo wygladam jak kosciotrup przy 185cm wzrostu. Czy taką diete moge stosowac bez problemu? Oczywiscie z troche mniejszymi ilosciami niz [...]
Siema chciałbym abyście ocenili moją diete ;] dodam że nie mam do dyspozycji za dużo kasy ;d Śniadanie 7:00 - Płatki owsiane 70 g - 2 jajka - banan - jogurt naturalny - dżem/miód - oliwa z oliwek 15 g Kalorie/B/T/WW 772/31/34/83 W szkole 10:00 - chleb 75 g - szynka 80 g - jabłko 432/20/17/50 Obiad 13:00 - mięso,kotlet,kurczak czy co innego jako [...]
Witam, PROBUJE przejsc na diete bialkowa(chodzi mi o spadek tluszczu) stad moje pytanie: czym zastapic kanapki w pracy? Moj plan w ciagu dnia wyglada mniej wiecej tak: 10.00: kanapka (szynka,dzem,pasta z jajek, tunczyka itp) 12.30: znow kanapka.. 15.00: serek wiejski bez tluszczu/jogurt 19.00: piers z kurczaka z marchewka/ jajecznica z 1-2 jaj z [...]
siema wczoraj miałem całkowity przypadkowy cheat meal/day sam nie wiem jak to nazwać... ... do godziny 17 trzymałem sie idealnie diety , ale później zjadłem 4 jajka , 2 bułki, 8 cukierków, dżem( około 1/3) ,litr mleka , płatki czekoladowe 100g , 2 batoniki , oreo, 2 lody, chypsy, sunbites oraz 2 drożdżówki.... i to wszystko w 2 godziny!!! Jednak [...]