SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase do oceny :P

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5728
Siemka postanowiłem wstawic swoją dietke do oceny a zarazem do inspiracji którą mozecie z niej czerpac (lecz nic szczególnego tam nie ma xd) a wiec przejdzmy do konkretów :)

Posiłek I:
Omlet;
4białka
2zołtka
50g płatków owsianych
dzem

B:39
W:30
T:13

PosiłekII
1 bułka orkiszowa
100 gram twarogu

B:26
W:36
T:4

PosiłekIII
1 bułka orkiszowa
110/120(zalezy jak sie ukroi)piersi z kurczaka

B:29
w:36
T:3

Posiłek IV
1 bułka orkiszowa
100g twarogu

B:26
W:36

PosiłekV(przed treningiem)
100 gram ryzu
jogurt

B:9
W:100
T:3

Po treningu:
50g vitargo

B:0
W:46
T:0

Posiłek V
50g ryży
110/120g piersi kurczaka
pomidor

B:33
W:37

Posiłek VI

125 g twarogu

B:23
W:3
T:0

Razem:

B:185
W:358
T:33

A wiec tyle jak ktos ma jakies "ale" do mojej dietki to bardzo proszę pisać (to jest dietki dochodzi pczywiscie ze 2,5 l wody :) )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Gdzie zdrowe tłuszcze? Gdzie warzywa?

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26947
No malo tluszczu dorzuc oliwe z oliwek i wgl ciezko cos napisac na temat diety bo nie napisales wymiarow swoich a te sa wazne do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41442
Po co wymiary do diety? sam sobie musi obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i to jest do diety potrzebne. Posiłek przed treningiem jest zły, nie ma w nim białka- pierś, rybę, etc. musisz tam dać. Warzywa do posiłków dodawaj. Tłuszcze, np. dodaj sobie oliwy do twarogu na noc.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26947
Po to wymiary ze chlop 100 kg ma wieksze zapotrzebowanie niz chlopak 60 kg. Oczywiscie wiadomo sam musi sobie obliczyc ale i w takim wypadku nie ma sensu aby sie pytal o zdanie innych na temat swojej diety. Zreszta pytania czy dieta jest dobra bo sie zje 200 g bialka soba zbytnio ogolne gdyz kazdy jest indywidualny i powinnien dostosowac diete do siebie a zeby to zrobic trzeba popatrzec na to ile sie je i dokladac w miare mozliwosci skladnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5728
mam 16 lat mierze 180 cm i waze 80 kg gdzies oglądałęm filmik ze najłatwiej jest obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne mnożąc swoją wage przez 35 czyli 80*35=2800 kcal a z tej dietki wynika ze spozywan około2500 wiec jest dobrze co do kcal bo mam troche fatu wiec po co mam go jeszcze "karmic"

Zmieniony przez - Serdelo123 w dniu 2012-09-29 08:36:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9947 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52544
Tłuszcz - brak.
Owoce - brak.

Jaja jedz całe. Moim zdaniem sporo nabialu. Vitargo po treningu - samodzielne niepotrzebne. Bułki orkiszowe zamień na coś lepszego, np. ziemniaki.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No tak jak na gorze zacznij pic oliwe z oliwek do posilkow. Jedz jakies banany i wgl jakie owoce lubisz, bo chyba jakies lubisz? Co do "fatu" to zmiejsz sobie troche ilosc wegli a dodaj bialka i bedzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka do oceny :)

Następny temat

lekkie ćw. a jaka dieta?

aerofull