SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 922
Witam, PROBUJE przejsc na diete bialkowa(chodzi mi o spadek tluszczu) stad moje pytanie: czym zastapic kanapki w pracy?
Moj plan w ciagu dnia wyglada mniej wiecej tak:
10.00: kanapka (szynka,dzem,pasta z jajek, tunczyka itp)
12.30: znow kanapka..
15.00: serek wiejski bez tluszczu/jogurt
19.00: piers z kurczaka z marchewka/ jajecznica z 1-2 jaj z pomidorami i szczypiorkiem / salatka z tunczyka/ twarog chudy z papryka

Nie za bardzo wiem czym zastapic pieczywo, oraz wydaje mi sie ze ostatni posilek jest za ciezki?

O 20:00 zaczynam trening (glownie przysiady z obciazeniem,pompki, cwiczenia na talie i posladki)

Czy ktos moglby powiedziec jaki blad popelniam w diecie?
I jak rozplanowac cwiczenia? Cwicze w stosunku 3dni cwiczenia/1dzien przerwy
Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
Diety do oceny wrzucamy w takiej formie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Razem z ankietą z tego samego tematu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 922
Oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To dieta Twojego autorstwa która jest uboga w wartości odżywcze.

Dostosuj się do wskazówek powyżej, wtedy będzie można klarowniej wypowiedzieć się na temat Twojego żywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Dobrej jakości pieczywa nie musisz eliminować. Kwestia tego, czy je lubisz. Do wyboru masz wiele różnych źródeł węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 922
Dzis natrafilam na pieczywo 75%mniej weglowodanow, jest oznaczone jako dietetyczne, struktura to.. ziarna? Bardzo duzo roznych ziarenek, czy jest to dobre wyjsce? Jest w miare ciezki, i z tego co wyczytalam kromka ma ok.100 kcal, wiec wiecej niz pieczywo zwykle, wiec roche mnie to zgubilo Za chwile wstawie tabele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
W pieczywie nie licza się tylko kcal. Istotny jest skład - żytnie będzie lepsze niż pszenne. To na zakwasie jest lepsze od tego na drożdżach. Szukaj zwykłego chleba żytniego na zakwasie - w skłądzie ma być mąka zytnia i zakwas. najlepiej, żeby mąka była pełnoziarnista. A do pracy - pojemnik z miesem i ryżem doskonale zastępuje kanapki.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 922
np. Dzis - mniej wiecej po tyle gram, jak dobrze wyliczylam. No i tak codziennie do godziny 15, o 19 czasami twarog bialy, jajecznica tak jak pisalam wyzej, pomiedzy posilkami jedynie woda. Slodyczy nie jem w ogole, nie za bardzo lubie, czasami najdzie ochota ale to raczej nie czesciej niz raz na 1,5-2tyg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Bardzo kiepsko. Mimo, że nie podałaś danych o sobie - wzrost/waga (przydałaby się wypełniona ankieta), to 1000 kcal to głodówka. Nie znam Twoich gabarytów, ale większosc niewysokich nawet kobiet redukuje na 1700-1900 kcal. Kiepskie jakościowo składniki, piszesz, że nie jesz słodyczy a jogurt, który masz w jadłospisie to 29 g bezwartosciowych weglowodanów. Dramatycznie mało tłuszczy. Powinnaś na początku spróbowac ułożyc dietę przyjmując 2 g białka na kg masy ciała, 1 g tłuszczu, a resztę obliczonego zapotrzebowania uzupełnic dobrymi weglowodanami. Daj rano jajka, potem 2 posiłki ryż/kasza plus mięso/ryba a na kolacje co tam chcesz, moze być jakis nabiał. Chociaż skoro ćwiczysz wieczorem, to po ćwiczeniach powinienes zjeśc pełnowartościowy posiłek. I nie ma, że to wieczorem. Po trenigu nalezy dostarczyć składników odżywczych. Wyawl ten chleb, albo zastąp go dobrym żytnim razowcem na zakwasie, ale tylko w jednym posiłku. Szynka sklepowa do wywalenia, to sama chemia


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-06-09 20:13:08

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 922
Oki, moglbys podac mi jakis link do tabeli co jest dozwolone? Co moglbys poradzic na kolacje, oprocz nabialu? Wiadomo ze po czasie troche sie znudzi jogurty juz nie wchodza w gre, a myslalam ze dobrze robie dziekuje za rady, baardzo sie przydaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low carb masa

Następny temat

Dieta na mase do oceny dla ektomorfika

WHEY premium