Śniadanie I: -2x chleb razowy -80g twarogu -jogurt -oliwa 10ml + 30g białka z 200ml mleka + kakao (jako wegli mozesz dodac np kakao) za to dzieki,własnie lezy i sie marnuje w szafce czy zamiast twarogu moge wrzucic ser żółty? wiecej fatu o to chodzi że węgli prostych w diecie i tak mam dużo wiec miód,dżem itd odpadają Śniadanie II (przed [...]
Ja tutaj widze duzo produktów z puszki? Te konserwy mnie bolą. Co to jest majonez domowy z rzepakowym? Robiony włąsnorecznie? Dzem robiony własnorecznie? Na poczatku redukcji raczej bym go odsuneła. Wprowadziłabym oliwe z oliwek, orzechy jako źródła tłuszczy zamiast majonezu. Ale jesli robiony własnorecznie to moze byc od bidy. Trening Michaila na [...]
Jest wieczór i nie mogę wcisnąć kolacji.. Akneraj - już się tłumaczę: pół puszki groszku - lażało w lodówce do skończenia; majonez jak najbardziej robiony własnoręcznie, z jajek biegających na dodatek no dżem to wtopa, też leżał do skończenia, to go wsunęłam. w kolacji ma być olej lniany zimnotłoczony, ale że w tabelach nie było wpisałam [...]
16.12.2015 DNT sauna i pełen relaks :-) 17.12.2015 wpadł trening zwiadowczy ;-) 5-6 lat temu jak po raz pierwszy zawitałam na siłownie to była to lokalna piwniczna mordownia po drugiej stronie ulicy. Towarzystwo tam chodziło i chodzi... wiadomo... lokalne ;-) wszyscy wszystkich znają. Byłam przekonana, ze klub upadł wraz z otworzeniem dwóch dużych [...]
Dzień 15: Dziś dzień dziecka to sobie pojechałem na zakupy . Dokładniej co i jak w dalszej części. Dieta i suplementacja: Posiłek I: - omlet z 2 jaj - gofry swojskie 200g - dżem Materne Light 50g - 2 kapsy o3 Gold Posiłek II: - serek wiejski 150g - batony bananowo-czekoladowe swojskiej 200g - orzechy włoskie 20g - rodzyny 20g Posiłek III [...]
+ fasolka szparagowa, pomidory, brukselka; dżem (w ilości niewielkiej) jak zwykle z fruktozą. Dzień nietreningowy - na całe szczęście, bo czułam się okropnie, lewa strona głowy mi pękała i nie dała żyć od popołudnia, co zaskutkowało najpierw: próbą zabicia tego owocem (pół banana i brzoskwinia), ponieważ nie było to efektywne, spróbowałam śledzia, [...]
trochę inwencji wprowadziłem w ostatnie 2 dni z dietą aby się odmulić , i tak: śniadanie makaron+dżem+jajecznica z 3 jaj + orzechy 2 danie czarny chleb z dżememe i odżywka białkowa + orzechy a później już to co zawsze:) kurczak ryż , kurczak ryż, makrela chleb, i na koniec dnia odżywka lub ser biały ciesze się ,że mi problemy z brzuchem przeszły [...]
Dzień... hmm zgubiłem się który Eltoro to ładnie rozkminia:) od dziś dodałem więcej tłuszczu 1 posiłek płatki + mleko +2 jajka + orzechy arachidowe(kupiłem ich ponad 1kg) mono ( na czczo nie zjem bo do pracy zawsze muszę lecieć, ale wypijam ją miedzy jednym a drugim posiłkiem) 2 posiłek Makaron + ser biały + dżem + orzechy 3 posiłek ryż brązowy + [...]
nie wiem czy ktoś wogule to czyta oprócz nas z Eltoro:) ale niech będzie w historii zapisane dzień 23 śniadanie jak zwykle płatki + mleko + jajka 2 + orzechy 2 posiłek posiłek z którego jestem super zadowolony:) Gainer 60gram +15gr białka + 10ml oliwy+ słonecznik na przegryzkę (w końcu trochę mniej tego jedzenia...) smak kokosowo czekoladowy [...]
dzień 28 przepraszam ,że tak niedbale ale dziś strasznie mało czasu na wszystko posiłek 1 Makaron dwujajeczny 70gr Jaja kurze całe 120gr Orzechy arachidowe 30gr Dżem śliwkowy niskosłodzony 12gr Banan 110gr posiłek 2 posiłek na giełdzie dlatego taki Słonecznik, nasiona 25 gr Chleb żytni razowy 120 gr Szynka wiejska 80 gr [...]
dzień 34 niestety dziś od rana nie zbyt był czas na to aby diete liczyć to napisze mniej więcej 1 posiłek tradycyjnie płatki + jajka+banan + mleko + orzechy 2 posiłek talerz makaronu + ser biały na oko to ok 100gr było, + dżem na smak:) 3 posiłek obiadek w domu pomidorowa z makaronem + filet z mintaja duży z ziemniakami +ogórek + sałata + [...]
Eltoro pewnie już zwycięstwo opijasz:) Dzień 51 śniadanie 90gr owsiane + mleko ok 250ml+ słonecznik 30 gr+ 2 jajka + ananas ok 40gr + jak widać na foto majonez i chrzan dla smaku między posiłkami mono 5gr 2 posiłek białko 30gr+20ml oliwy + wafle ryżowe + dżem 3 posiłek pierś z kurczaka ok 130gr+100gr ryżu + kapusta zasmażana + orzechy 35gr potem [...]
Dziękuję za ocenę przynajmniej ktoś konkretnie się wypowiedział. Chce tylko dodać ,że dżem robię sama , nie jest to sklepowy produkt i z niego nie zrezygnuję :)
Dzisiaj mam bardzo luźny dzień - dzień nietreningowy. Jedynie rano 30 minut kardio. jak do tej pory mam jedynie 6600 kroków, więc czeka mnie jeszcze tuptanie, 10k to moje minimum. Dziwnie się czuję, kiedy mam na liczniku mniej kroków. Boli mnie grupa kulszowo-goleniowa. Wczoraj miałam dzień "lower", wjechało 6 reps 80kg i 12 reps na 65kg. Nie [...]