SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: Split vs Fbw "Rywalizacja dwóch Krakusów o mase" - pods.str.41!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
kcman
podbij tluszce do 1,5g to masa ruszy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
tak jest , dzięki już tak zmieniłem w rozpisce
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre prowadzenie...powiadomki on Niezła miska, dobry trening, czyli efekt musi być!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
Dzień... hmm zgubiłem się który Eltoro to ładnie rozkminia:)
od dziś dodałem więcej tłuszczu
1 posiłek
płatki + mleko +2 jajka + orzechy arachidowe(kupiłem ich ponad 1kg)
mono ( na czczo nie zjem bo do pracy zawsze muszę lecieć, ale wypijam ją miedzy jednym a drugim posiłkiem)
2 posiłek
Makaron + ser biały + dżem + orzechy
3 posiłek
ryż brązowy + kotlet ( z niedzieli został) + orzechy
4 posiłek
ryż brązowy + sos grzybowy + pierś z kurczaka
porcja Xpanda
5 posiłek
chleb razowy + ser biały + dżemu troche na smak:)+ słonecznik łuskany
6 posiłek
Fitmax + szklanka mleka i troche wody + oliwa 15ml

ogólnie tych orzechów w ciągu dnia zjadłem 80gr;) jakby ktoś pytał:)
Myślę ,nad gainerem jakimś nie dużym gdyż czasem ciężko mi zjeść to wszystko
Super whey gainer z olimpu ( nie ma dużo cukrów i nawet nie drogi jest)

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-03-15 20:32:21

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-03-15 20:33:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Orzechy arachidowe to raczej nie jest najlepsze źródło tłuszczów w dużej ilości, ale mogę się mylić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
nawet nie gadaj , :( włoskie są takie drogie...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
W carrefourze masz pół kilograma włoskich za 8zł.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
po co ci gainer podleje cie tylko po nim
co do orzechow moze najlepsze nie sa ale pro. nie jestescie wiec ujda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Nie przesadzaj już tak z tym podlewaniem po gainerze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
kurde plecy mnie bolą, a dokładniej prostowniki ,przełożę sobie trening nóg na inny dzień, i dziś same barki zrobię
nie chce ryzykować z tym
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaba, melatonina czy 5-htp ??

Następny temat

Pomper a ciśnienie?

Shoty
Polecane artykuły