Dzień... hmm zgubiłem się który Eltoro to ładnie rozkminia:)
od dziś dodałem więcej tłuszczu
1 posiłek
płatki + mleko +2 jajka + orzechy arachidowe(kupiłem ich ponad 1kg)
mono ( na czczo nie zjem bo do pracy zawsze muszę lecieć, ale wypijam ją miedzy jednym a drugim posiłkiem)
2 posiłek
Makaron + ser biały + dżem + orzechy
3 posiłek
ryż brązowy + kotlet ( z niedzieli został) + orzechy
4 posiłek
ryż brązowy + sos grzybowy + pierś z kurczaka
porcja Xpanda
5 posiłek
chleb razowy + ser biały + dżemu troche na smak:)+ słonecznik łuskany
6 posiłek
Fitmax + szklanka mleka i troche wody + oliwa 15ml
ogólnie tych orzechów w ciągu dnia zjadłem 80gr;) jakby ktoś pytał:)
Myślę ,nad gainerem jakimś nie dużym gdyż czasem ciężko mi zjeść to wszystko
Super whey
gainer z olimpu ( nie ma dużo cukrów i nawet nie drogi jest)
Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-03-15 20:32:21
Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-03-15 20:33:04