SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Split vs Fbw "Rywalizacja dwóch Krakusów o mase" - pods.str.41!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
dzięki za dobre słowa

dziś wypiłem pierwszą porcję białka( miałem ochotę na coś innego przed snem niż znów twaróg)
no i moje wrażenia:

na galerianke
OMG

na hama
o KU...A

po prostu mega wielka piana, mimo iż tylko użyłem 30gram odżywki, 200ml mleka i ok 150ml wody , to jest miazga:)normalnie do końca szejkera podchodzi piana

smak hmm dla mnie taki dziwny, jedno jest plusem to białko nie jest ani trochę słodkie więc spokojnie porcję można wypić, i w miarę szybko się rozpuściło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Co Ty właściwie za białko pijesz bo nie wiem Tak w ogóle to z mlekiem zawsze się trochę mocniej pieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ostrowie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
A no to Ostrowia to normalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
NIE OSTROWIE, ble nie cierpię tego
na zdj. na 1 stronie przecież jest to VITAFIT czekoladowe co mi na gg polecałeś:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Vita Fit nie ma czekolady.
Z tego co widze to białko Fitmaxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
no sorki , pomylily mi sie nazwy z tego wszystkiego
ale właśnie jest to fitmax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Pomyliłeś białka kcman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
DZIEŃ 5.


Sporo teraz wrzucam opisów jedzonka, bo uważam że tu tkwi sukces! Jak zacznę brać kreatynę to będą opisy supli itd. Co do treningów to nie mam niestety kamery, chodz i tak nie ma się czym chwalić. Leszcz ze mnie


1 Posiłek

Mieszanka wybuchowa vitafit truskawka(jeszcze z 1-2porcje mi zostały) + 150g owsiane+ 40g orzechy włoskie + 20g rodzyneczki.





Może nie wygląda zbyt smakowicie, ale zapewniam was że w rzeczywistości smakuje...jeszcze gorzej


II Posiłek

Tuńczyk kawałki+ 20ml oliwa+ 100g kasza gryczana+ marchewka mini z mini groszkiem.






III Posiłek przed treningiem

To co wszyscy lubimy, nie tylko kurze





Winiary pomysł na...





Posiłek około treningowy






Ultimate Nutrition Prostar Whey protein. Smak ciastko z kremem. Smakuje jak capuccino z strataciellą. W środku jest coś co imituje kawałki czekolady utartej. Fajny patent, ale jak wszyscy się pewnie domyślacie, szybko się nudzi.
Troche za słodka, ale ujdzie. Smak i rozpuszczalność oceniam bardzo wysoko. Piłem już kilka razy, rano na czczo, czy po południu. Zero komplikacji żołądkowych. Czuje się po tym białku lekko






Bezpośrednio po treningu przygotowałem już sobie mixa
Białko 30g- 25g białka izolatu+koncentrat w tym 6g BCAA + ok 30g węgli prostych- banany.






IV Posiłek

Będzie to to samo co przed treningiem. Mam sporo tego zrobionego, myślę że z 6-7 porcji
Później przełkne z 2 marchewki, pomidora i trochę sałaty że się "odkwasić"


V Posiłek

Standardowo będzie to ser biały półtłusty z oliwą. Przed spaniem 4tab filomagu B6 + cynk.
Już odczuwam lepszy sen po tym. Rano jest jeszcze mocniejszy namiot, no i ogólnie czuję lepszą potencje. Nie jest to siła sugestii
Brałem kiedyś już apteczne zma i chwale sobie. MZB również jadłem. Dwie tabletki powodowały u mnie niemożność wstania rano.
W dodatku jestem szczęśliwcem uczulonym na wszystko.
Konserwanty głównie. Od małego musiałem zażywać Zyrtec. Jak się okazało niegdyś, uczulony jestem również chyba na zbyt duże dawki witaminy B6 co objawiało się wysypką na czole. Małe czerwone plamki i chrostki.
Przestałem brać MZB, przeszło.

Idę na trening. Wypowiadajcie się coś, dodaje to na pewno powera zarówno mnie jak i koledze z miasta.







Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-03-03 18:02:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
dajesz tą sztangę na barki i ciśnij

ja postanowiłem, że po raz pierwszy coś wrzuce z jedzenia:)
zrobiłem, właściwie dziewczyna mi zrobiła w nagrodę coś takiego --> https://www.sfd.pl/kurczak_tikka_masala_lol-t558489.html i nawet ładnie wyszło:)





oprócz tego Dieta trzymana elegancko( na śniadanie płatków 65gram a do tego banan 150gr) , tylko muszę rodzyny wyrzucić z diety , bo coś ost 2 dni mam delikatne problemy z <wc> a z tego co pamiętam , już 2 razy w życiu miałem z rodzynkami takie przeżycia , więc wole nie ryzykować:)

oprócz tego na noc przed przed ostatnia porcja matrixa przed snem a co by czasem coś dobrego było:)

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-03-03 20:27:35

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-03-03 20:28:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaba, melatonina czy 5-htp ??

Następny temat

Pomper a ciśnienie?

WHEY premium